Kalėdiniai sveikinimai

Kalėdiniai sveikinimai

 • Kalėdos tyliai žingsniuoja per gilų sniegą. Aplink viskas šviečia šviesomis ir net gamta sustingo laukdama stebuklo. Noriu palinkėti tau ramybės, laimės ir klestėjimo šią nuostabią naktį. Ir tegul išsipildo visos tavo svajonės, kad ir kokios stebuklingos ir nerealios jos atrodytų.

 • Kai ateina Kalėdos, mes taip pat laukiame stebuklo, lyg būtume dar vaikai! Taigi tegul magija įvyksta mums bent kartą per metus, šią nuostabią naktį, suteikdama mums ilgai lauktą ir teisingai pelnytą laimę! Tegul gyvenime nebūna liūdesio ir nusivylimų, nes daug geriau gyventi visavertiškai ir šypsotis kiekvieną dieną!

 • Linksmų Kalėdų! Šiandien noriu palinkėti visko, kas geriausia ir šviesu pasaulyje! Tegul gyvenime karaliauja meilė, tegul svajonės pildosi! Tikėk, kad tavo ateitis yra nuostabi, ir tegul visada turėsi jėgų laikyti laimę savo rankose!

 • Šiandien Kalėdos, šventa šviesi šventė! Iš visos širdies sveikinu tave! Linkiu daug laimės, linksmybių ir džiaugsmo. Verčiau bėk žaisti sniego gniūžtėmis ir važiuok į kalną su savo artimaisiais, mėgaukis kiekviena savo gyvenimo diena! Tegul meilė ir džiaugsmas ateina į tavo namus ir lieka juose amžinai!

 • Kūčių vakarą namuose dega dešimtys šviesų, svaiginantis šviežių kepinių kvapas, o siela tokia lengva ir džiugi, kad norisi apkabinti visą pasaulį! Šiomis akimirkomis, kupinomis geros Kalėdų magijos, priimkite mano sveikinimus Kalėdų proga ir laimės bei meilės linkėjimus!

 • Kalėdos yra pati stebuklingiausia šventė! Tai atneša tiek daug nuostabių lūkesčių, linksmybių, šviesos. Ir linkiu, kad išsipildytų tai, ko labai labai lauki! Linkiu, kad iki kitų Kalėdų tavo sieloje degtų maža šviesos liepsnelė, kurią savo gerumu tau įžiebs artimieji ir draugai!

 • Iš visos širdies sveikinu su šviesia Kristaus gimimo švente! Tegul angelas sargas visada saugo tavo namus, tegul Dievas palaimina tave už gerus darbus. Tegul ši tikrai stebuklinga šventė pašventina tavo gyvenimą, įneša į jį gėrio, tyrumo ir meilės. Ir tegul išsipildo visi tavo norai!

 • Nuoširdžiai sveikinu tave su šviesia, nuostabia švente – linksmų Kalėdų! Iš visos širdies linkiu puikios sveikatos, dvasinės ir materialinės gerovės, šviesios vilties, nuoširdžios, tikros meilės, tikros begalinės laimės, nuolatinės sėkmės, gražios, šviesios svajonės, tvirto tikėjimo laiminga ateitimi. Tegul Viešpats ir tavo angelas sargas visada apsaugo tave nuo rūpesčių ir sunkumų.

 • Sveikinu su šviesia švente – Linksmų Kalėdų! Noriu palinkėti geros sveikatos, šeimos gerovės, ramybės ir šilumos. Linkiu, kad šalia visada būtų tikri draugai, artimieji būtų sveiki ir laimingi. Tegul tavo namuose karaliauja harmonija, komfortas ir gerovė. Tegul Visagalis apsaugo nuo nelaimių ir suteikia taiką bei ramybę. Išmok įžvelgti grožį mažuose dalykuose – tada gyvenimas sužibės naujomis spalvomis. Tegul gyvenime būna tik ryškios, vaivorykštės spalvos.

 • Tegul šį sidabriškai mėlyną žiemos vakarą, kai ateina didžiausia Kristaus gimimo šventė, iš dangaus pas tave nusileidžia angelas. Tegul tai suteikia tau nenugalimą tikėjimo galią, ryškų vilties spindulį ir įžiebia nenumaldomą nuoširdžios ir viską atleidžiančios meilės artimui ugnį. Tegul tai padeda tavo maldoms kuo greičiau pasiekti Dievą, o tavo svajonės išsipildo!

 • Linksmų Kalėdų! Kaip kadaise pasaulį nušvietė džiugi žinia apie Jėzaus gimimą, taip šiandien šios didžiosios šventės šviesa apšviečia sielas ir pripildo jas nuoširdaus tikėjimo, malonės, ramybės ir harmonijos.

 • Atėjo laikas Kalėdoms. Reikšminga diena, kai į mūsų gyvenimą įėjo kažkas, galintis išgelbėti mus nuo bėdų, negandų, pykčio ir išgelbėti nuo mūsų pačių. Tegul šią dieną mūsų sielose gimsta meilės ir vilties spindulys. Tegul ši Kalėdų žvaigždės šviesa palaiko mus teisingu keliu. Linksmų Kalėdų! Mylėk visą pasaulį, tada jis tau atsakys mainais.

 • Nuoširdžiai sveikinu tave su Kalėdomis! Tegul mažasis Jėzus pasirodo tavo gyvenime ir tampa dvasinės reinkarnacijos pradžia. Kad visada ir visur tave suptų begalinis gerumas, neįtikėtinas nuoširdumas, beribis džiaugsmas ir tikri stebuklai!

 • Tegul ši stebuklinga šventė užpildo tavo gyvenimą tik šviesiais jausmais, teigiamomis emocijomis ir maloniais netikėtumais. Šią pasakiškai gražią dieną norėčiau palinkėti dvasios ramybės, gerumo, džiaugsmo, sveikatos, klestėjimo ir tarpusavio supratimo. Ir taip pat, kad nė viena diena neapsieitų be sėkmės ir naujų laimėjimų! Linksmų Kalėdų!

 • Iš visos širdies linkiu linksmų Kalėdų! Šios šviesios nuostabios šventės proga iš visos širdies nuoširdžiai linkiu begalinės laimės, gerumo, ramybės, abipusės meilės, geros herojiškos sveikatos, gerovės, džiugios nuotaikos, komforto ir jaukumo namuose. Tegul visos tavo šviesios puoselėtos svajonės išsipildo šią stebuklingą dieną. Tegul angelai nuolat saugo tave ir tavo artimuosius nuo rūpesčių ir sunkumų.

 • Linkiu nuostabiai stebuklingos Kalėdų istorijos! Ir tegul šioje pasakoje būna sidabrinis sniegas, ir mėnulio kelias į stebuklus, ir nepakartojamas eglutės kvapas! Tegul tikra laimė, meilė ir begalinė sėkmė tampa tavo Kalėdų dovanomis!

 • Atėjo pati šviesiausia, džiugiausia ir nuostabiausia šventė – Kalėdos. Sveikinu visus krikščionis ir linkiu meilės ir gerumo, džiaugsmo ir laimės, sėkmės ir vilties. Sveikatos tau, tavo šeimai ir draugams. Visos žemės palaimos. Tegul tavo svajonės ir norai išsipildo. Geriausi linkėjimai. Linksmų švenčių!

 • Stebuklingą Kalėdų naktį sveikinu tave ir linkiu pasakiško gyvenimo! Tiesiog įsivaizduok visas savo svajones – ir tikėk, kad atėjo laikas joms išsipildyti! Tegul tavo širdyje visada tyliai skamba linksma melodija, kad esi laimingas!

 • Nuoširdžiai sveikinu tave su šviesia Kalėdų švente! Šią šventinę žiemos dieną linkiu sveikatos, gerumo, pasakiškų įvykių, magiškų akimirkų ir viso ko geriausio. Tegul išsipildo slapčiausi norai, tegul angelai sukasi aplink tave ir apsaugo tave nuo visų blogų oro sąlygų. Linkiu stebuklingų dovanų ir draugiškų susitikimų! Linksmų, gražių Kalėdų!

 • Tegul visa apimanti Kalėdų žvaigždės šviesa būna tavo kompasas kelyje į laimingą ateitį! Linkiu, kad šventinė atmosfera niekada nesibaigtų! Tegul širdis nenustoja džiūgauti net tada, kai nurimsta girliandų mirgėjimas ir nurimsta malonus fejerverkų triukšmas! Tegul meilės ir laimės upeliai visada plauna tavo gyvenimo krantus! Linksmų Kalėdų!

Title