Kalėdiniai sveikinimai

Kalėdiniai sveikinimai

 • Tegul šviesi Kalėdų šventė į namus atneša pačius maloniausius jausmus, meilę ir supratimą. Tegul visos svajonės išsipildo, o kelrodė žvaigždė apšviečia kelią ir veda į sėkmę ir klestėjimą. Linkiu, kad šventė pripildytų namus ramybės ir šypsenų.

 • Kalėdų proga linkiu jums, tėveliai, stiprios meilės. Būkite laimingi kartu, gyvenkite ilgai, kad galėtumėte sutikti ne vienas auksines vestuves. Tegul Viešpats saugo jus namuose ir kelyje, o angelas sargas, kaip sargybinis, išvaro viską, kas bloga.

 • Kalėdos – permainų ir nuostabių įvykių metas gyvenime. Ši šventė – tarsi pasaka, todėl šią dieną noriu palinkėti norų išsipildymo, naujų planų ir siekių. Tegul šventieji visada yra tavo pusėje, o sėkmė visada šypsosi, nepaisant jos troškimo! Linksmų Kalėdų!

 • Linksmų Kalėdų! Šiandien noriu palinkėti visko, kas geriausia ir šviesu pasaulyje! Tegul gyvenime karaliauja meilė, tegul svajonės pildosi! Tikėk, kad tavo ateitis yra nuostabi, ir tegul visada turėsi jėgų laikyti laimę savo rankose!

 • Tegul kylanti žvaigždė šviesią Kalėdų dieną parodo teisingą gyvenimo kelią ir pripildo širdį ramybės bei malonės. Tegul Mergelės Marijos meilė pripildo namus laimės, gailestingumo, paguodos ir supratimo, o Kūdikis ėdžiose neša šeimai nežemišką meilę!

 • Kalėdų naktis yra neįtikėtinai ilga, dažnai ypač tamsi ir snieguota. Bet kas mums rūpi, kai mūsų namuose mus supa komfortas, jaukumas ir artimieji! Nuoširdžiai linkiu linksmų Kalėdų ir viso ko geriausio! Tegul tavo gyvenimas džiugina tave troškimų išsipildymu ir tikra artimiausių žmonių meile!

 • Kalėdos visada buvo laikomos magišku įvykiu, o šiandien visame pasaulyje žinomos kaip diena, kurios vakarą reikia švęsti pačių brangiausių, artimiausių žmonių apsuptyje! Šiandien sveikinu tave – linkiu neribotos laimės!

 • Kalėdos yra pati stebuklingiausia šventė! Tai atneša tiek daug nuostabių lūkesčių, linksmybių, šviesos. Ir linkiu, kad išsipildytų tai, ko labai labai lauki! Linkiu, kad iki kitų Kalėdų tavo sieloje degtų maža šviesos liepsnelė, kurią savo gerumu tau įžiebs artimieji ir draugai!

 • Iš visos širdies sveikinu su šviesia Kristaus gimimo švente! Tegul angelas sargas visada saugo tavo namus, tegul Dievas palaimina tave už gerus darbus. Tegul ši tikrai stebuklinga šventė pašventina tavo gyvenimą, įneša į jį gėrio, tyrumo ir meilės. Ir tegul išsipildo visi tavo norai!

 • Sveikinu su šviesia švente – Linksmų Kalėdų! Noriu palinkėti geros sveikatos, šeimos gerovės, ramybės ir šilumos. Linkiu, kad šalia visada būtų tikri draugai, artimieji būtų sveiki ir laimingi. Tegul tavo namuose karaliauja harmonija, komfortas ir gerovė. Tegul Visagalis apsaugo nuo nelaimių ir suteikia taiką bei ramybę. Išmok įžvelgti grožį mažuose dalykuose – tada gyvenimas sužibės naujomis spalvomis. Tegul gyvenime būna tik ryškios, vaivorykštės spalvos.

 • Su šviesiomis, pasakiškomis, ramiomis ir nuostabiomis Kalėdomis sveikinu tave iš visos širdies! Nuoširdžiai noriu palinkėti jausmų malonės, nepralenkiamo minties polėkio ir nuostabių radinių, jaukios, šiltos atmosferos, įsimintinų akimirkų!

 • Tegul šį sidabriškai mėlyną žiemos vakarą, kai ateina didžiausia Kristaus gimimo šventė, iš dangaus pas tave nusileidžia angelas. Tegul tai suteikia tau nenugalimą tikėjimo galią, ryškų vilties spindulį ir įžiebia nenumaldomą nuoširdžios ir viską atleidžiančios meilės artimui ugnį. Tegul tai padeda tavo maldoms kuo greičiau pasiekti Dievą, o tavo svajonės išsipildo!

 • Tegul Kalėdų pasaka apgaubia tave džiugiais vaikystės prisiminimais ir laimės pažadu tolimesniame likime! Kelias amžinai keri meile ir rūpestingai ant savo sparnų neša viltį, o šviesi tikėjimo liepsna šildo ir apšviečia sielą, stiprindama jos jėgas.

 • Linksmų Kalėdų! Linkiu sėkmės stipriam vyrui svarbiame darbe, didelės gerovės, meilės ir paprastos jaukios laimės! Tegul tavo vyriška jėga bėgant metams tik didėja! Tegul angelai tavęs nepalieka ir apsaugo nuo bėdų!

 • Nuoširdžiai sveikinu tave su Kalėdomis! Tegul mažasis Jėzus pasirodo tavo gyvenime ir tampa dvasinės reinkarnacijos pradžia. Kad visada ir visur tave suptų begalinis gerumas, neįtikėtinas nuoširdumas, beribis džiaugsmas ir tikri stebuklai!

 • Ar girdi, kaip kažkur danguje lenktyniauja Kalėdų Senelio rogės, kaip skamba varpeliai ant elnių kaklų ir kalnų ošimo nuneštos dovanos? Prašau priimti mano nuoširdžius sveikinimus Kalėdų proga! Tegul šią stebuklingą naktį įvyksta stebuklas, o ryte savo namuose rasi ne tik ilgai lauktas dovanas, bet ir tas dovanas, kurios visada buvo laikomos vertingiausiomis – meilę, sėkmę ir tikrą laimę!

 • Šviesią Kalėdų šventę tegul tavo siela prisipildo šilumos ir džiaugsmo! Tegul šią dieną tau nutinka daug gerų įvykių, malonių nutikimų ir pažinčių! Tebūna dangus tau malonus nuo Kalėdų iki Kalėdų! Linkiu tau visada sulaukti palaikymo!

 • Iš visos širdies linkiu linksmų Kalėdų! Šios šviesios nuostabios šventės proga iš visos širdies nuoširdžiai linkiu begalinės laimės, gerumo, ramybės, abipusės meilės, geros herojiškos sveikatos, gerovės, džiugios nuotaikos, komforto ir jaukumo namuose. Tegul visos tavo šviesios puoselėtos svajonės išsipildo šią stebuklingą dieną. Tegul angelai nuolat saugo tave ir tavo artimuosius nuo rūpesčių ir sunkumų.

 • Palaimintas pasaulis džiaugiasi, dangus džiaugiasi, Kalėdos šiandien! Sutik jį su dainomis, giesmėmis, linksmybėmis. Tegul tavo siela džiaugiasi ir gimsta iš naujo, o malonė nustelbs namus ir nepaliks jų iki kitų Kalėdų! Tegul angelai įgyvendina tavo širdies siekius!

 • Atėjo pati šviesiausia, džiugiausia ir nuostabiausia šventė – Kalėdos. Sveikinu visus krikščionis ir linkiu meilės ir gerumo, džiaugsmo ir laimės, sėkmės ir vilties. Sveikatos tau, tavo šeimai ir draugams. Visos žemės palaimos. Tegul tavo svajonės ir norai išsipildo. Geriausi linkėjimai. Linksmų švenčių!

Title