Kalėdiniai sveikinimai

Kalėdiniai sveikinimai

 • Kalėdos tyliai žingsniuoja per gilų sniegą. Aplink viskas šviečia šviesomis ir net gamta sustingo laukdama stebuklo. Noriu palinkėti tau ramybės, laimės ir klestėjimo šią nuostabią naktį. Ir tegul išsipildo visos tavo svajonės, kad ir kokios stebuklingos ir nerealios jos atrodytų.

 • Kai ateina Kalėdos, mes taip pat laukiame stebuklo, lyg būtume dar vaikai! Taigi tegul magija įvyksta mums bent kartą per metus, šią nuostabią naktį, suteikdama mums ilgai lauktą ir teisingai pelnytą laimę! Tegul gyvenime nebūna liūdesio ir nusivylimų, nes daug geriau gyventi visavertiškai ir šypsotis kiekvieną dieną!

 • Linksmų Kalėdų! Šiandien noriu palinkėti visko, kas geriausia ir šviesu pasaulyje! Tegul gyvenime karaliauja meilė, tegul svajonės pildosi! Tikėk, kad tavo ateitis yra nuostabi, ir tegul visada turėsi jėgų laikyti laimę savo rankose!

 • Kalėdų naktis yra neįtikėtinai ilga, dažnai ypač tamsi ir snieguota. Bet kas mums rūpi, kai mūsų namuose mus supa komfortas, jaukumas ir artimieji! Nuoširdžiai linkiu linksmų Kalėdų ir viso ko geriausio! Tegul tavo gyvenimas džiugina tave troškimų išsipildymu ir tikra artimiausių žmonių meile!

 • Kalėdos visada buvo laikomos magišku įvykiu, o šiandien visame pasaulyje žinomos kaip diena, kurios vakarą reikia švęsti pačių brangiausių, artimiausių žmonių apsuptyje! Šiandien sveikinu tave – linkiu neribotos laimės!

 • Kūčių vakarą namuose dega dešimtys šviesų, svaiginantis šviežių kepinių kvapas, o siela tokia lengva ir džiugi, kad norisi apkabinti visą pasaulį! Šiomis akimirkomis, kupinomis geros Kalėdų magijos, priimkite mano sveikinimus Kalėdų proga ir laimės bei meilės linkėjimus!

 • Iš visos širdies sveikinu su šviesia Kristaus gimimo švente! Tegul angelas sargas visada saugo tavo namus, tegul Dievas palaimina tave už gerus darbus. Tegul ši tikrai stebuklinga šventė pašventina tavo gyvenimą, įneša į jį gėrio, tyrumo ir meilės. Ir tegul išsipildo visi tavo norai!

 • Nuoširdžiai sveikinu tave su šviesia, nuostabia švente – linksmų Kalėdų! Iš visos širdies linkiu puikios sveikatos, dvasinės ir materialinės gerovės, šviesios vilties, nuoširdžios, tikros meilės, tikros begalinės laimės, nuolatinės sėkmės, gražios, šviesios svajonės, tvirto tikėjimo laiminga ateitimi. Tegul Viešpats ir tavo angelas sargas visada apsaugo tave nuo rūpesčių ir sunkumų.

 • Linksmų Kalėdų! Linkiu sėkmės stipriam vyrui svarbiame darbe, didelės gerovės, meilės ir paprastos jaukios laimės! Tegul tavo vyriška jėga bėgant metams tik didėja! Tegul angelai tavęs nepalieka ir apsaugo nuo bėdų!

 • Ar girdi, kaip kažkur danguje lenktyniauja Kalėdų Senelio rogės, kaip skamba varpeliai ant elnių kaklų ir kalnų ošimo nuneštos dovanos? Prašau priimti mano nuoširdžius sveikinimus Kalėdų proga! Tegul šią stebuklingą naktį įvyksta stebuklas, o ryte savo namuose rasi ne tik ilgai lauktas dovanas, bet ir tas dovanas, kurios visada buvo laikomos vertingiausiomis – meilę, sėkmę ir tikrą laimę!

 • Tegul ši stebuklinga šventė užpildo tavo gyvenimą tik šviesiais jausmais, teigiamomis emocijomis ir maloniais netikėtumais. Šią pasakiškai gražią dieną norėčiau palinkėti dvasios ramybės, gerumo, džiaugsmo, sveikatos, klestėjimo ir tarpusavio supratimo. Ir taip pat, kad nė viena diena neapsieitų be sėkmės ir naujų laimėjimų! Linksmų Kalėdų!

 • Atėjo pati šviesiausia, džiugiausia ir nuostabiausia šventė – Kalėdos. Sveikinu visus krikščionis ir linkiu meilės ir gerumo, džiaugsmo ir laimės, sėkmės ir vilties. Sveikatos tau, tavo šeimai ir draugams. Visos žemės palaimos. Tegul tavo svajonės ir norai išsipildo. Geriausi linkėjimai. Linksmų švenčių!

 • Nuoširdžiai sveikinu tave su šviesia Kalėdų švente! Šią šventinę žiemos dieną linkiu sveikatos, gerumo, pasakiškų įvykių, magiškų akimirkų ir viso ko geriausio. Tegul išsipildo slapčiausi norai, tegul angelai sukasi aplink tave ir apsaugo tave nuo visų blogų oro sąlygų. Linkiu stebuklingų dovanų ir draugiškų susitikimų! Linksmų, gražių Kalėdų!

 • Linksmų Kalėdų! Šią šviesią šventę noriu palinkėti ramybės namuose, gerumo, tarpusavio supratimo, klestėjimo, meilės, laimės, dvasios ramybės, sėkmės visame kame, daugiau džiaugsmo, sveikatos ir viso ko geriausio! Tegul išsipildo visi lūkesčiai ir pačios brangiausios svajonės!

 • Tegul visa apimanti Kalėdų žvaigždės šviesa būna tavo kompasas kelyje į laimingą ateitį! Linkiu, kad šventinė atmosfera niekada nesibaigtų! Tegul širdis nenustoja džiūgauti net tada, kai nurimsta girliandų mirgėjimas ir nurimsta malonus fejerverkų triukšmas! Tegul meilės ir laimės upeliai visada plauna tavo gyvenimo krantus! Linksmų Kalėdų!

 • Šiandien šventė – Kalėdos, o tai reiškia , kad sieloje bus magija, harmonija ir šviesa, ir liūdesiui nėra priežasties! Noriu pasveikinti iš visos širdies ir palinkėti didelės meilės, gerų emocijų ir stebuklų, viso ko geriausio! Tegul visos svajonės išsipildo, sėkmė nelieka nuošalyje, na, ir taip pat – tegul meilė ateina į širdį vėl ir vėl!

 • Linksmų Kalėdų! Linkiu gerų, malonių, nuoširdžių šeimos švenčių, kupinų malonių emocijų ir bendravimo su šeima bei draugais. Tegul tavo siela prisipildo malonios, šiltos šviesos, kuri niekada neišnyksta, motyvuoja gyventi džiaugsmingai ir laimingai, dovanoti šypsenas kitiems.

 • Sveikinu tave su pačia jaukiausia namų švente – Linksmų Kalėdų! Tegul ji pripildo savo širdį meile ir šiluma, o sielą – tikėjimu stebuklais. Tegul į tavo gyvenimą ateina daug džiaugsmo, šviesių jausmų, ramybės ir gėrio. Tegul nė viena diena nepraeina be šypsenos ir mažos pergalės. Tegul išsipildo visi tavo lūkesčiai ir svajonės!

 • Tegul didžioji šventė apšviečia dangų ir apšviečia mūsų sielas ir širdis. Sveikinu visus su Kalėdomis, su Jėzaus gimimu, tegul gimsta nežemiška meilė kitiems. Mūsų siela persikūnys, o pasaulis taps malonesnis ir atsargesnis. Tegul ši šventė mūsų namuose pasėja supratimą, savitarpio pagalbą ir nuoširdumą. O tikėjimas, viltis ir meilė bus ištikimi gyvenimo palydovai.

 • Nuostabi šventė – Kalėdos – vienodai nuostabi ir vaikams, ir suaugusiems, ir svajotojams, ir skeptikams, ir tiems, kurie stengiasi kiekvieną minutę išnaudoti, ir tiems, kurie niekur neskuba… Šiandien su dideliu malonumu sveikinu tave su Kalėdomis ir nuoširdžiai linkiu, pradedant nuo šios stebuklingos dienos, gyventi be galo laimingai!

Title