Vestuvių sveikinimai

Vestuvių sveikinimai

 • Sveikinu vestuvių dieną! Tegul jūsų saldus ir džiaugsmingas saldainių puokštės laikotarpis tęsiasi kuo ilgiau! Tegul jūsų gyvenimas praeina taip, kad būtų ką prisiminti, bet būtų gėda kam papasakoti! Gyvenkite ir mylėkitės aistringai! Linksmos šventės!

 • Na, drauge, tuo ir baigiasi laisvė: vakarėliai, mergvakariai, šokiai – labas, skalbime, valyme ir maisto gaminime. Tačiau dabar su vestuvine suknele esi nenugalima. Tegul princas, kuris pagrobė tave iš draugių, paverčia tavo gyvenimą gražia pasaka, kitaip mes atbėgsime ir nuplėšime jam ausis! Būkite laimingi, mylimi, saugokite vienas kitą, ir prisiminkite: jei ką, mes čia!

 • Nepamirškite, kad išsibarsčiusias kojines ir nešvarius indus visada galima užmaskuoti aistringu meilės bučiniu. Juk santuoka yra dviejų suprantančių laimingų žmonių sąjunga.

 • Mieli jaunavedžiai! Laimės jums, meilės ir harmonijos! Kad lova drebėtų, o kaimynai dėl jūsų visą naktį nemiegotų!

 • Sveikinu su vestuvių diena! Mes visi turime ką nors paaukoti per savo gyvenimą – todėl žinokite: šiandien aš pasiruošęs paaukoti dalį savęs, būtent savo kepenis, pakeldamas taurę už jaunųjų sveikatą. Valio!

 • Jūsų vestuvių diena yra labai svarbi diena! Tai ne eilinė šventė, o naujo gyvenimo pradžia. Jauniki, dabar esi vyras ir šeimos galva. Nuotaka, dabar esi žmona ir namų šeimininkė. Kuris iš jūsų svarbesnis, spręsite vėliau, be mūsų. Bet mes nuoširdžiai sveikiname jūsų naują šeimą. Valio!

 • Vestuvių dieną jaunai šeimyninei karavelei linkiu laimingos kelionės ir gero vėjo! Laikykitės teisingo kurso, tegul kelias būna kupinas sėkmės ir klestėjimo, tvirtai laikykite vairą keturiose rankose ir drąsiai lėkite į horizontą, savo laimės link!

 • Jaunas, šeimyninis gyvenimas yra kaip pyragas, o norint, kad jis būtų skanus, jį ruošdami griežtai laikykitės recepto. Mažiau sūrių ašarų, daugiau saldžių bučinių. Tegul kiekviename sluoksnyje yra braškių ir nepamirškite apie gražų dekorą. Valgykite kartu ir suvalgykite kiekvieną trupinį, kad pavydėtų net pikčiausi priešai. Linksmos šventės!

 • Linkiu šeimyninės santarvės: tegul vyras prisimena, kad žmona visada teisi, o žmona neabejoja, kad pasuko šeimos galvą tinkama linkme!

 • Kas yra gražiausia mergina rajone? Kas užtemdo saulę savo šypsena? Žinoma, ta, kuri šiandien tuokiasi! Su vestuvėmis, mūsų brangioji nuotaka, tegul šeimyninis gyvenimas nesukelia ašarų ir būna toks gražus kaip tavo vestuvinė suknelė, ir ne prastesnis už deimantus.

 • Mano brangioji drauge, kaip džiaugiuosi šiandien matydama tave tokią gražią ir laimingą! Tu esi kaip princesė šalia savo gražaus princo. Būkite laimingi, rūpinkitės savo meile! Aš jums net šiek tiek pavydžiu. Bet staiga man šią dieną taip pat pasisekė, tikiu, aš pagausiu nuotakos puokštę!

 • Linksmų vestuvių, jaunavedžiai! Leidžiatės į svarbiausią savo gyvenimo kelionę – santuoką. Jūsų laukia baimės, jaudulys, uždeganti laimė ir svaiginantys pakilimai. Gyvenimo santuokoje instrukcijos nerasite, nes kiekviena šeima kuria savo labirintą. Taip pat gali iškilti pavojų anytos ir uošvienės pavidalu, tačiau kartu su jais atsiranda ir progų įveikti nesusipratimus. Tegul meilė veda jus į priekį.

 • Miela mylima pora! Žinoma, laimės ir didelės meilės jums. Ir taip pat – kad jūsų meilė progresuotų. Kad po metų jau būtumėte trise, dar po metų – keturiese, paskui penkiese… Sveikinimai.

 • Neatsakingas gyvenimas baigėsi, bet jei tu, mano drauge, būsi laimingas su savo žmona, tai aš džiaugsiuosi už jus dvigubai! Ir Llnkiu dvigubai visko: dviejų kambarių buto, dvigubo atlyginimo, patogios dvigulės lovos, dviejų aukštų vasarnamio, kad būtų kur priimti svečius gamtoje, dviejų vaikų ir vakarienės dviems gerame restorane jūsų vestuvių metinių proga po daugelio metų!

 • Jaunuoliai, šiandien yra jūsų puikios šventės diena ir tuo pačiu staigus jūsų likimo posūkis. Jūsų laukia visas gyvenimas, kupinas laimės ir meilės, tačiau tuo pačiu nuo šios dienos jūsų nerūpestingumas baigiasi. Mamos nebetaisys pagalvių prieš miegą, o tėčiai nebedangstys jūsų išdaigų. Jūs turėsite išmokti gaminti ir remontuoti, bet aš jumis tikiu! Laimingų vestuvių!

 • Su vestuvių diena, jaunavedžiai! Sveikinu jaunikį iš po bakalauro nosies pavogusį pavydėti verčiančią gražuolę, ir nuotaką, kad pavyko į savo moteriškus tinklus įvilioti tokį gerą jaunuolį! Būkite laimingi, skriskite kaip balandžiai ir niekada nepavarkite kalbėti apie meilę ir saldžiai bučiuotis!

 • Vestuvių dieną noriu palinkėti jums daugiau nei tik mylėtis – kartu augti, kurti ir skatinti vienas kitą būti geriausiais žmonėmis.

 • Nuo šiol galite legaliai užsidaryti kambaryje ir garsiai žiūrėti meilės filmus. Dabar seselės ir Supermeno kostiumą galite saugiai laikyti spintoje, nepasakodami savo tėvams istorijos apie artėjantį karnavalą. Tegyvuoja šeima!

Title