Vestuvių sveikinimai

Vestuvių sveikinimai

 • Mano brangūs jaunavedžiai, šiandien jūs sujungėte savo širdis ir užmovėte vienas kitam auksinius žiedus kaip meilės, ištikimybės ir pagarbos ženklą. Tegul jūsų širdys būna pašėlusios iš laimės ir meilės, tegul gerovė į namus atneša supratimą. Jaunikis drąsus, kupinas jėgų ir energijos – tegul šis rezervas išsaugomas daug, daug metų, o meilė tik auga su kiekviena šeimos gyvenimo sekunde.

 • Šiandien, vestuvių dieną, sveikinu jaunuosius ir turiu pripažinti, kad jūsų laimė persidavė ir man – noriu šypsotis, tikėti gėriu ir svajoti apie ką nors šviesaus! Sveikinu jus ir linkiu visada būti tokiems gražiems kaip šią dieną, o dar geriau – kasdien tapti laimingesniems ir džiaugtis gyvenimu!

 • Tegul visi saulėtekiai jums būna maža nauja pradžia, nes kiekviena diena kartu yra laimė. Tegul kiekviena diena būna ne tik graži, bet ir stebuklinga, nes meilė aplink save kuria tikrą magiją!

 • Sveikinu vestuvių dieną! Tegul ši diena atneša jums nepamirštamų emocijų ir juokingų kuriozų, kuriuos prisiminę dar ilgus metus maitinsite savo jausmus ryškiomis spalvomis.

 • Nuoširdžiai sveikinu nuostabią porą, gražius jaunus įsimylėjėlius, sukūrus šeimą! Tegul nuostabi angeliška šviesa apšviečia jūsų bendrą gyvenimo kelią. Tegul jūsų širdys išlaiko tikrąją meilę, viltį ir tikėjimą, kupiną gerų prisiminimų magijos, šviesių ketinimų ir gilios, kantrios, viską atleidžiančios išminties!

 • Brangieji! Šiandien jūs sujungėte savo širdis ir dabar eisite gyvenimo keliu kartu. Liūdesyje ir džiaugsme, ligoje ir sveikatoje, skurde ir turtuose – jūs visada būsite kartu. Būkite rūpestingi vienas kitam, ištikimi ir sąžiningi sielos draugai.

 • Na, mano draugai, štai jūs įstojote į susituokusiųjų gretas. Su kuo nuoširdžiai sveikinu jus! Sėkmės ir drąsos naujose pareigose: dabar esate šeima. Tegul jūsų nauja visuomenės ląstelė būna pavyzdinga. Tegul visi, žvelgiantys įį jus, supranta, kad priešais yra laiminga, mylinti pora.

 • Sveikinu vestuvių dieną! Mėgaukitės jaunyste ir vienas kito draugija, siekite savo tikslų, tikėkite savo svajone. Tegul jūsų namų durys visada būna atviros draugams, tegul džiaugsmas gyvena jūsų širdyje, tegul stebuklingi jausmai niekada neatšąla! Šeimyniškos laimės!

 • Brangieji, mylimieji! Šiandien jūsų svarbiausia diena. Šiandien jūs esate patys gražiausi, laimingiausi. Žvelgiant į jus, akyse kaupiasi ašaros – džiaugsmo ašaros. Tegul laimės ir meilės jausmas lydės jus visą likusį gyvenimą.

 • Vestuvių dieną noriu jus pasveikinti ir palinkėti šeimos laimės, klestėjimo, ugningos meilės, palaikymo, šviesių švenčių, pagarbos ir supratimo. Tegul šeimoje niekada nekyla kivirčų, saugokite vienas kitą nuo pavojų. Tegul šviesūs abipusiai jausmai palaiko jūsų sąjungą iki senatvės! Daugiau jums meilės, santykių šilumos ir klestėjimo!

 • Mano brangieji, Iš visos širdies sveikinu jus su vestuvių diena! Linkiu jums nuostabaus, laimingo gyvenimo kartu. Tegul tai būna tarsi pasaka, kupina stebuklų ir šviesių įvykių. Mylėkite ir vertinkite vienas kitą. Visada palaikykite vienas kitą ir būkite atrama vienas kitam.

 • Sveikinu su vestuvėmis! Gyvenkite turtingai ir be problemų. Tegul turite viską, ko reikia bendram gyvenimui: būstą, darbą ir linksmą laisvalaikį. Keliaukite kartu, pažinkite pasaulį ir save. Ir būtinai palikite šiek tiek laiko draugiškiems susibūrimams.

 • Mano brangusis, mano geriausias drauge! Iš visos širdies ir sielos sveikinu jus su romantiškiausia ir svarbiausia diena jūsų gyvenime – su nuostabia vestuvių diena! Nuoširdžiai linkiu, kad visi jūsų lūkesčiai ir slapčiausios svajonės tikrai išsipildytų ir išsipildytų laiku. Linkiu jūsų jaunai šeimai ilgalaikio laimingo gyvenimo, nuolatinės gerovės, amžinos abipusės meilės. Būkite, kaip visada, nenugalimi ir labai mylimi! Sveikatos jums, optimizmo ir geros nuotaikos!

 • Jūsų vestuvių diena yra ypatinga diena jūsų likimo kalendoriuje! Linkiu jums per ilgus gyvenimo metus išgyventi šiandien virpinantį meilės ir vienybės jausmą! Tegul jūsų šeimos židinys sustiprėja ir sutvirtėja, o per šventes suburkite artimuosius!

 • Mūsų brangūs jaunavedžiai, kaip malonu matyti tokią gražią porą! Džiaugiamės galėdami būti su jumis šiandien ir dalytis gera bei nuostabia nuotaika! Linkiu laimės, džiaugsmo ir sėkmės amžinai!

 • Mieli draugai! Vestuvių dieną nuoširdžiai sveikinu jus! Būkiteite laimingi šeimos gyvenime, nepasiduokite sunkumams ir problemoms, gerbkite ir mylėkite vienas kitą. Draugiškai linkiu klestėjimo, pripažinimo, palaikymo, nuostabių akimirkų. Tegul išsipildo visi jūsų planai, išsipildo visi jūsų puoselėjami norai. Ilgai gyvenkite, džiaugsmingai, laimingai, padėdami vienas kitam ir atsakydami vienas už kitą. Sėkmės!

 • Sveikinu su svarbiausiu žingsniu jūsų gyvenime! Noriu palinkėti, kad visus tolesnius gyvenimo žingsnius tvirtai žengjūsmėte kartu! Ir tegul, jei vienas iš jūsų suklumpa, kitas būtinai palaikys! Laimės jums!

 • Šią džiaugsmingą ir geriausią dieną gimė nauja laiminga šeima. Tegul jūsų kelias būna tiesus ir lygus. Tegul jūsų gyvenime būna daug džiaugsmingų saulėtų dienų. Kasdien dovanokite vienas kitam meilę ir švelnumą.

 • Vestuvių dieną nuoširdžiai sveikinu jus! Tegul šeimos gyvenimas tampa džiaugsmingas, laimingas, gražus ir šviesus. Tegul santykiuose vyrauja pagarba ir supratimas. Tegul židinys, kurį tikrai užkursite patys, niekada neužges. Tegul jūsų namuose būna daug svečių ir linksmo juoko. Buvimo džiaugsmo jums, mielų, protingų ir sveikų vaikų, kantrybės, dėmesio, komplimentų ir meilės gyvenimui!

 • Mieli jaunavedžiai! Tegul jūsų meilė yra tokia, kokia gali būti kiekviena gyvenimo akimirka. Mylėkite vienas kitą kiekvieną dieną, kad užtektų atsargų visai kelionei kartu. Tegul jūsų pasirinkimas yra vienintelis teisingas. Linksmos šventės!

Title