Vestuvių sveikinimai

Vestuvių sveikinimai

 • Mano brangūs jaunavedžiai, šiandien jūs sujungėte savo širdis ir užmovėte vienas kitam auksinius žiedus kaip meilės, ištikimybės ir pagarbos ženklą. Tegul jūsų širdys būna pašėlusios iš laimės ir meilės, tegul gerovė į namus atneša supratimą. Jaunikis drąsus, kupinas jėgų ir energijos – tegul šis rezervas išsaugomas daug, daug metų, o meilė tik auga su kiekviena šeimos gyvenimo sekunde.

 • Draugai, noriu palinkėti jums gero vėjo sunkioje kelionėje. Šį kelią teks įveikti patiems, o nuo to, kaip elgsitės, kaip kruopščiai tvarkysite savo laivą, vadinamą šeima, priklausys jūsų likimas ir gyvenimas. Būkite laimingi! Rūpinkitės savo šeima, ir aš visada būsiu šalia.

 • Kas mus pakvietė į vestuves? Nuotaka ir jaunikis! O ką mes dabar sveikiname? Vyrą ir žmoną! Dabar jūs tapote sutuoktinių pora ir vestuvių dieną linkiu jums tiek laimės, kad jos užtektų visam gyvenimui! Tegul saulė visada šviečia pro namų langus, tegul dega ugnis židinyje, o svarbiausia – tegul meilė kiekvieną akimirką tvirtai sujungia jūsų širdis!

 • Šiandien, vestuvių dieną, sveikinu jaunuosius ir turiu pripažinti, kad jūsų laimė persidavė ir man – noriu šypsotis, tikėti gėriu ir svajoti apie ką nors šviesaus! Sveikinu jus ir linkiu visada būti tokiems gražiems kaip šią dieną, o dar geriau – kasdien tapti laimingesniems ir džiaugtis gyvenimu!

 • Linkiu neapkrauti šeimos valties neigiamomis emocijomis ir blogais prisiminimais. Tegul jūsų kelionė būna ilga ir laiminga, bures pučia šiltas meilės vėjas, o šonus glosto tvarkingos švelnumo bangos. Plukdykite ją ir per ramius, ir per audringus vandenis, tik kartu, tvirtai laikydami už vairo. Nusileiskite ant džiaugsmo krantų, įplaukite į šviesių akimirkų įlankas ir sustokite prie linksmybių prieplaukų – tiesiog būkite laimingi!

 • Meilė yra gudrus žvėris! Būna, kad griebia du žmones, sutramdo… Ir dabar jie jau vyras ir žmona, nenuilstamai bučiuojasi į svečių pritarimo šūksnius ir priima jų sveikinimus! Taigi tegul ji, burtininkė-meilė, nepalieka jūsų ilgus metus, padėdama gyventi laimingai, ramybėje ir harmonijoje!

 • Nuoširdžiai sveikinu nuostabią porą, gražius jaunus įsimylėjėlius, sukūrus šeimą! Tegul nuostabi angeliška šviesa apšviečia jūsų bendrą gyvenimo kelią. Tegul jūsų širdys išlaiko tikrąją meilę, viltį ir tikėjimą, kupiną gerų prisiminimų magijos, šviesių ketinimų ir gilios, kantrios, viską atleidžiančios išminties!

 • Prisiminkite kiekvieną šios dienos akimirką. Prisiminkite vienas kito žvilgsnį, glostantį ir žavintį, išdidų ir atsidavusį. Ir tegul šis iškilmingas įvykis būna su jumis tik vieną kartą gyvenime, bet šis žvilgsnis visada bus nukreiptas į vienas kitą. Pats brangiausias ir reikalingiausias. Išmokite vertinti laimę, kuri atiteko jums. Gyvenkite taip, kad būtumėte pavyzdžiu savo vaikams.

 • Kasmet leiskite savo meilei jaunėti ir tuo pačiu tapti brandžia bei išmintinga! Tegul ji būna įvairi savo vienybėje – tai bus ir draugystė, ir ištikimybė, ir pasitikėjimas, ir vienas kito pažinimo džiaugsmas, ir laimė kiekvieną kartu praleistą minutę! Linkiu jums niekada neprarasti šio jausmo šviežumo ir ištverti jį daugelį metų ir per bet kokius gyvenimo sunkumus!

 • Šiandien yra ypatinga šventė – jūsų meilės diena. Kiekvieną savo gyvenimo dieną lepinkite vienas kitą, būkite ištikimi bendriems tikslams ir nepamirškite, kad tapote vienu. Tegul jūsų namuose karaliauja pagarba vienas kitam, pildosi svajonės, o virš jūsų namų visada šviečia laimės saulė!

 • Mieli jaunavedžiai! Jūsų vestuviniai žiedai simbolizuoja meilę ir ištikimybę, tyrumą ir amžinybę. Tegul jūsų meilė būna tikra, tyra, o žiedai amžinai užtikrins jūsų santuokinius santykius ir abipusius jausmus vienas kitam! Sveikinu su santuoka, tebūnie jūsų laimė amžina, tyra, putojanti lyg vynas ir graži kaip jūsų vestuviniai žiedai! Laimės jums!

 • Vestuvių dieną noriu jus pasveikinti ir palinkėti šeimos laimės, klestėjimo, ugningos meilės, palaikymo, šviesių švenčių, pagarbos ir supratimo. Tegul šeimoje niekada nekyla kivirčų, saugokite vienas kitą nuo pavojų. Tegul šviesūs abipusiai jausmai palaiko jūsų sąjungą iki senatvės! Daugiau jums meilės, santykių šilumos ir klestėjimo!

 • Mano brangieji, Iš visos širdies sveikinu jus su vestuvių diena! Linkiu jums nuostabaus, laimingo gyvenimo kartu. Tegul tai būna tarsi pasaka, kupina stebuklų ir šviesių įvykių. Mylėkite ir vertinkite vienas kitą. Visada palaikykite vienas kitą ir būkite atrama vienas kitam.

 • Mano brangusis, mano geriausias drauge! Iš visos širdies ir sielos sveikinu jus su romantiškiausia ir svarbiausia diena jūsų gyvenime – su nuostabia vestuvių diena! Nuoširdžiai linkiu, kad visi jūsų lūkesčiai ir slapčiausios svajonės tikrai išsipildytų ir išsipildytų laiku. Linkiu jūsų jaunai šeimai ilgalaikio laimingo gyvenimo, nuolatinės gerovės, amžinos abipusės meilės. Būkite, kaip visada, nenugalimi ir labai mylimi! Sveikatos jums, optimizmo ir geros nuotaikos!

 • Jūsų vestuvių diena yra ypatinga diena jūsų likimo kalendoriuje! Linkiu jums per ilgus gyvenimo metus išgyventi šiandien virpinantį meilės ir vienybės jausmą! Tegul jūsų šeimos židinys sustiprėja ir sutvirtėja, o per šventes suburkite artimuosius!

 • Šeimos gyvenimas yra tarsi trapi krištolinė vaza. Jei elgsitės su ja pagarbiai ir atsargiai, ji išliks pavyzdžiu ne vienai kartai, tačiau jei būsite grubus ir neatsargus, jos gyvenimas bus trumpas. Taigi jautrumas ir subtilumas pavers šeimos gyvenimą vertu ir klestinčiu, o kartais, norint viską sugriauti, užtenka ir vienos frazės. Įvertinkite vienas kitą ir neleiskite niekam kištis į jūsų problemas, tik jūs esate laimingų santuokos metų kūrėjai ir saugotojai.

 • Kai matau jūsų vienas į kitą įsmeigtas akis, kai jaučiu iš jūsų širdžių sklindančią šilumą, suprantu, kad tai, mielieji, yra būtent tai, ko nusipelnėte, apie ką svajojote. Laimingų vestuvių! Tegul jūsų sielos būna atviros naujam gyvenimui, bet neužsidaro seniems draugams. Meilės jums ir supratimo, šviesių minučių ir nepamirštamų akimirkų!

 • Šiandien jūs tikrai užaugote, šiandien žengiate į atsakingą suaugusiųjų gyvenimą. Nuo šiol privalote galvoti dviese ir visada atsižvelgti ne tik į savo interesus, bet ir į to, kurį išsirinkote. Nuoširdžiai sveikinu jus vestuvių dienos proga. Noriu visada matyti jus laimingus ir įsimylėjusius!

 • Jaunavedžiai! Šeimos gyvenimas atveria jums naujų galimybių. Kartu jūs ne tik juoksitės iš pokštų, verkšlensite vienas kitam į petį, kalbėsite apie problemas, bet ir ištversite antrosios pusės skundus bei nuobodumą. Šeima – tai ne tik romantika, tai jūsų gyvenimas. Tad tegul ji dar ilgai išlieka stipri ir laiminga.

 • Vestuvių dieną nuoširdžiai sveikinu jus! Tegul šeimos gyvenimas tampa džiaugsmingas, laimingas, gražus ir šviesus. Tegul santykiuose vyrauja pagarba ir supratimas. Tegul židinys, kurį tikrai užkursite patys, niekada neužges. Tegul jūsų namuose būna daug svečių ir linksmo juoko. Buvimo džiaugsmo jums, mielų, protingų ir sveikų vaikų, kantrybės, dėmesio, komplimentų ir meilės gyvenimui!

Title