Vestuvių sveikinimai

Vestuvių sveikinimai

 • Mieli jaunavedžiai! Nuoširdžiai sveikinu jus sudarant santuoką ir sukūrus naują šeimą. Pats gražiausias dalykas gyvenime yra meilė. Tegul jus ji lydi per visą ilgą ir laimingą gyvenimą! Tegul jūsų šeimos gyvenime visko būna gausu. Džiaugiamės už jus. Sėkmės plaukiant gyvenimo jūros bangomis su meile, pagarba ir abipuse ištikimybe!

 • Kaip greitai bėga laikas, kaip greitai auga vaikai… O dabar vestuvės mūsų kieme! Linkiu jums, mūsų brangieji, gyventi laimingai santuokoje, meilėje ir tarpusavio supratime, harmonijoje ir džiaugsme! Linksmos šventės, jaunieji!

 • Mano mylima mergaite, tu man lieki mažas kūdikis, nepaisant to, kad jau tapai žmona. Esu tikra: tavo pasirinkimas nuostabus, išsirinkai vertą tavęs vyrą, sutuoktinį. Rūpinkitės šiltais santykiais, išlaikykite supratingumą, rūpestingumą. Sukūrėte naują šeimą, o dabar esate atsakingi už vienas kitą. Būkite ištikimi, įkvėpkite ir mylėkite vienas kitą nuoširdžiai, švelniai ir su pagarba.

 • Dukra, sveikinu su vestuvių diena! Linkiu, kad židinio prižiūrėtojo statusas netrukdytų įgyvendinti asmeninių ambicijų, teiktų džiaugsmą ir šilumą. Tegul jūsų šeimoje viešpatauja harmonija ir jaukumas.

 • Mano brangieji, gražūs ir jaudinantys, įsimylėję vaikai, nuoširdžiai sveikinu jus su nuostabiausia švente – vestuvių diena! Be galo džiaugiuosi matydama jus kartu, laimingus ir nepaprastai gražius, spindinčiomis akimis ir meilės magijos kupinomis širdimis. Noriu palinkėti tik vieno – tebūnie tokią aš visą savo ilgą gyvenimą matysiu jūsų šeimą!

 • Mano sūnau, tu toks gražus, galantiškas, drąsus – geriausias jaunikis pasaulyje. Vestuvių dieną nuoširdžiai noriu jus pasveikinti ir palinkėti daug laimės. Tegul jūsų gyvenimas kartu būna kupinas džiaugsmo ir pozityvumo. Tegul jame būna daug netikėtumų, ryškių įsimintinų akimirkų. Mylėkite, gerbkite ir supraskite vienas kitą!

 • Sūnau, aš visada tave mokiau būti vyru, būti atsakingam už visus aplinkinius. Šiandien jūs padarėte savo pasirinkimą – taigi tegul jūsų sąjunga remiasi ne tik meile ir romantika, bet ir abipusiu supratimu, rūpesčiu ir parama. Būkite patikimi, kaip kareivių pulkas. Tegul šeima jums tampa vienintele vieta, kur jus trauks šiandien ir iki pat senatvės. Laimingų metų!

 • Mūsų žvaigžde, džiaugsme, dukra! Tavo akyse kaupiasi ašaros, nes vaikystės ir jaunystės laikas baigėsi, o šiandien tu jau išskrendi iš mūsų lizdo, tačiau didelis džiaugsmas ir tikėjimas jūsų akinančia ateitimi verčia mus šia laime dalintis su tavimi. Tegul jūsų vestuvių diena yra tik mažas brangus karoliukas neįkainojamuose jūsų šeimos gyvenimo karoliuose. Linksmos dienos!

 • Mūsų brangūs vaikai, jūs sukūrėte naują šeimą. Kaip mes džiaugiamės už jus, kaip džiaugiamės matydami jus kartu! Gyvenkite laimingai ir turtingai. Mylėkite ir vertinkite vienas kitą. Tegul namai būna pilni juoko, o visos problemos išsprendžiamos lengvai ir draugiškai. Mielas žente, mylėk mūsų mergaitę ir tegul ji tau mainais suteikia meilės ir laimės!

 • Jie sako, kad meilė yra chemija, todėl tegul mūsų jaunuolių, mūsų alchemikų gyvenime būna daug nuostabių atradimų, taip pat tokių būtinų ingredientų kaip meilė, ištikimybė, švelnumas ir tarpusavio supratimas, kad jų gyvenime visada būtų daug ne paprastos, o auksinės laimės!

 • Mūsų brangūs, mylimi vaikai! Štai ateina pati reikšmingiausia diena jūsų gyvenime. Dukra, tėtis ir aš labai laukėme to momento, kai tavo išrinktąjį galėsime vadinti savo sūnumi, nes nuo pirmųjų dienų jis tapo mūsų šeima. Labai džiaugiamės, kad tikra meilė jus sujungė, ir šiandien žengėte svarbų žingsnį į naują, laimingą gyvenimą. Būkite tvirta atrama vienas kitam, nešiokite virpančius jausmus daugelį metų. Tegul Visagalis apsaugo jus nuo nelaimių ir suteikia jums didelę, stiprią šeimą.

 • Mes su žmona be galo džiaugiamės, kad mūsų lobis, mūsų mažoji princesė, jau gana suaugusi, tačiau šiek tiek liūdna, kad ji palieka tėvų namus ir nuplaukia prie labai mylimo ir gerbiamo vyro prieplaukos. Tegul jūsų santuoka, mūsų brangioji dukra, būna laiminga. Tegul jūsų akys visada spindi abipuse meile ir atsidavimu, o jūs lengvai susidorojate su visomis negandomis.

 • Mieli jaunavedžiai, laimės ir harmonijos jums nuo pirmos bendro gyvenimo dienos! Dukra, tu šiandien tokia laiminga ir graži! Lik graži ir laiminga! Atsimink, tu esi židinio sargas! Linkiu abiems rasti tinkamus žodžius, venkite kivirčų, išmokite susikurti nuostabiausias akimirkas drauge! Tegul meilė ir gerovė niekada nepalieka jūsų namų!

 • Sūnau, dar visai neseniai buvai išdykęs berniukas, o šiandien – besikuriančios šeimos galva. Priimk nuoširdžius sveikinimus ir linkėjimus puikios ir laimingos kelionės į savo šeimos laivą proga. Turi antrus tėvus – būki jiems geras sūnus. Mano, kaip tėvo, įsakymas tau, sūnau: būk laimingas pats ir padaryk labai laimingą savo žmoną ir vaikus!

 • Linkiu tau, mielas žente, kad taptum tvirta atrama savo jaunai šeimai, kad džiugintum žmoną dėmesiu, pagarbiu požiūriu, kad ją lepintum ir, žinoma, mylėtum. Drąsiau eikite į priekį sau užsibrėžtų tikslų link, nebijokite sunkumų, svajokite ir padėkite vienas kitam sunkiais laikais. Šilumos jums, švelnumo, supratimo, pagarbos ir atsidavimo! Už jus!

 • Sveikinu su santuoka, brangus sūnau! Linkiu, kad visa, kas geriausia, investuota į tavo auklėjimą, būtų pavyzdingos šeimos pavyzdys. Tegul tavo vadovaujami sprendimai nuveda jūsų šeimą į ilgą ir laimingą šeimos gyvenimą.

 • Mano brangūs vaikai, labai laukiau šios džiaugsmingos dienos! Kokia jūs graži pora! Visada rūpinkitės vienas kitu, vertinkite ir mylėkite. Nepamirškite ir manęs, mamos, dažniau pakviesti į svečius.

 • Džiaugiamės, kad mūsų šeimoje atsirado tokia žavi mergina. Kaip ilgai laukėme šios dienos – dienos, kai mūsų sūnus atsiveš žmoną! Mums šiek tiek liūdna, kad dabar jis turi savarankišką gyvenimą, bet ir labai laimingi, nes žiūrime į tave, brangioji, ir matome, kaip tu jį myli. Sveikiname.

 • Šiandien yra ta diena, kai susikuria dar viena šeima. Tegul jūsų bendras kelias būna ilgas ir šviesus, tegul smulkmenos gyvenime niekada netrukdo jums klestėti. Tegul visos nelaimės jus aplenkia. Visą gyvenimą rūpinkitės liepsnojančia šeimos laimės ugnimi – tegul angelai sargai ir mes, tėvai, jums padėsime.

 • Šiandien yra viena iš svarbiausių dienų mano gyvenime: mano mylima dukra, tu išteki. Esu be galo laiminga ir tuo pačiu labai susijaudinusi. Mano brangioji, sveikinu su vestuvių diena! Šiandien gimė jūsų šeima – būkite laimingi! Tegul joje būna daugiau džiaugsmingų, šviesių dienų. Brangioji, būki protinga, išmintinga, o svarbiausia – laiminga žmona!

Title