Privatumo politika

Sveiki atvykę į mūsų svetainę! Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip mes renkame, naudojame ir saugome Jūsų asmens duomenis, kai naudojatės mūsų paslaugomis. Prašome atidžiai perskaityti šią informaciją.

Kaip renkame Jūsų duomenis

Mes renkame Jūsų duomenis, kai:

  • Savanoriškai suteikiate juos mums, naudodamiesi mūsų paslaugomis ar pateikdami užsakymą. Tai apima Jūsų vardą, elektroninio pašto adresą, pristatymo adresą, telefoninio ryšio numerį ir kitus pateiktus duomenis.
  • Automatiškai, naudojant technologijas kaip slapukai, kad surinktume informaciją apie Jūsų naudojimąsi mūsų svetaine.

Kaip naudojame Jūsų duomenis

Jūsų duomenys naudojami:

  • Užsakymams vykdyti, įskaitant apmokėjimą, pristatymą ir klientų aptarnavimą.
  • Suteikti Jums personalizuotas paslaugas ir informaciją apie mūsų produktus, paslaugas ir specialius pasiūlymus, jei sutinkate gauti tokią informaciją.
  • Mūsų svetainės ir paslaugų tobulinimui, įskaitant klientų patirties gerinimą.

Duomenų saugojimas

Mes įsipareigojame užtikrinti Jūsų duomenų saugumą ir konfidencialumą. Mes naudojame saugias technologijas ir procedūras, kad apsaugotume Jūsų duomenis nuo neleistino prieigos, keitimo ar naudojimo. Jūsų asmens duomenys gali būti dalijami su trečiosiomis šalimis, kurios dalyvauja užsakymo vykdymo procese, įskaitant mokėjimo apdorojimo ir pristatymo paslaugas, taip pat su teisėsaugos institucijomis pagal teisės aktų reikalavimus.

Google Analytics

Mes naudojame Google Analytics paslaugas, kad gautume informacijos apie mūsų svetainės naudojimą. Ši informacija padeda mums suprasti, kaip žmonės naudojasi mūsų svetaine, kad galėtume pagerinti paslaugas.

Google Analytics gali surinkti tam tikrą informaciją apie Jūsų naršymo įpročius ir įrenginį, bet tai nesieja su Jūsų asmens tapatybe. Daugiau informacijos apie tai galite rasti Google privatumo politikoje.

Jūsų teisės

Pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (GDPR), Jūs turite teises:

  • Gauti informaciją apie tai, kaip mes naudojame Jūsų duomenis.
  • Taisyti neteisingus ar nepilnus Jūsų duomenis.
  • Prašyti ištrinti Jūsų duomenis.
  • Prieštarauti tam, kad mes naudotume Jūsų duomenis tam tikrais tikslais.

Jei turite klausimų ar pageidaujate pasinaudoti savo teisėmis, prašome susisiekti su mumis naudodami žemiau pateiktus kontaktinius duomenis.

Kontaktai

Jei turite klausimų ar pastabų dėl šios privatumo politikos, prašome susisiekti su mumis:

Pakeitimai privatumo politikoje

Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką, atspindint pasikeitimus mūsų duomenų tvarkymo praktikose. Jei atnaujiname šią politiką, tai bus skelbiama šioje svetainėje.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2024 m. kovas.