Vestuvių sveikinimai

Vestuvių sveikinimai

  • Mano brangūs jaunavedžiai, šiandien jūs sujungėte savo širdis ir užmovėte vienas kitam auksinius žiedus kaip meilės, ištikimybės ir pagarbos ženklą. Tegul jūsų širdys būna pašėlusios iš laimės ir meilės, tegul gerovė į namus atneša supratimą. Jaunikis drąsus, kupinas jėgų ir energijos – tegul šis rezervas išsaugomas daug, daug metų, o meilė tik auga su kiekviena šeimos gyvenimo sekunde.

  • Sveikinu vestuvių dieną! Tegul jūsų saldus ir džiaugsmingas saldainių puokštės laikotarpis tęsiasi kuo ilgiau! Tegul jūsų gyvenimas praeina taip, kad būtų ką prisiminti, bet būtų gėda kam papasakoti! Gyvenkite ir mylėkitės aistringai! Linksmos šventės!

  • Draugai, noriu palinkėti jums gero vėjo sunkioje kelionėje. Šį kelią teks įveikti patiems, o nuo to, kaip elgsitės, kaip kruopščiai tvarkysite savo laivą, vadinamą šeima, priklausys jūsų likimas ir gyvenimas. Būkite laimingi! Rūpinkitės savo šeima, ir aš visada būsiu šalia.

  • Kas mus pakvietė į vestuves? Nuotaka ir jaunikis! O ką mes dabar sveikiname? Vyrą ir žmoną! Dabar jūs tapote sutuoktinių pora ir vestuvių dieną linkiu jums tiek laimės, kad jos užtektų visam gyvenimui! Tegul saulė visada šviečia pro namų langus, tegul dega ugnis židinyje, o svarbiausia – tegul meilė kiekvieną akimirką tvirtai sujungia jūsų širdis!

  • Šiandien, vestuvių dieną, sveikinu jaunuosius ir turiu pripažinti, kad jūsų laimė persidavė ir man – noriu šypsotis, tikėti gėriu ir svajoti apie ką nors šviesaus! Sveikinu jus ir linkiu visada būti tokiems gražiems kaip šią dieną, o dar geriau – kasdien tapti laimingesniems ir džiaugtis gyvenimu!

  • Mieli jaunavedžiai! Nuoširdžiai sveikinu jus sudarant santuoką ir sukūrus naują šeimą. Pats gražiausias dalykas gyvenime yra meilė. Tegul jus ji lydi per visą ilgą ir laimingą gyvenimą! Tegul jūsų šeimos gyvenime visko būna gausu. Džiaugiamės už jus. Sėkmės plaukiant gyvenimo jūros bangomis su meile, pagarba ir abipuse ištikimybe!

  • Kaip greitai bėga laikas, kaip greitai auga vaikai… O dabar vestuvės mūsų kieme! Linkiu jums, mūsų brangieji, gyventi laimingai santuokoje, meilėje ir tarpusavio supratime, harmonijoje ir džiaugsme! Linksmos šventės, jaunieji!

  • Tegul visi saulėtekiai jums būna maža nauja pradžia, nes kiekviena diena kartu yra laimė. Tegul kiekviena diena būna ne tik graži, bet ir stebuklinga, nes meilė aplink save kuria tikrą magiją!

  • Mano mylima mergaite, tu man lieki mažas kūdikis, nepaisant to, kad jau tapai žmona. Esu tikra: tavo pasirinkimas nuostabus, išsirinkai vertą tavęs vyrą, sutuoktinį. Rūpinkitės šiltais santykiais, išlaikykite supratingumą, rūpestingumą. Sukūrėte naują šeimą, o dabar esate atsakingi už vienas kitą. Būkite ištikimi, įkvėpkite ir mylėkite vienas kitą nuoširdžiai, švelniai ir su pagarba.

  • Dukra, sveikinu su vestuvių diena! Linkiu, kad židinio prižiūrėtojo statusas netrukdytų įgyvendinti asmeninių ambicijų, teiktų džiaugsmą ir šilumą. Tegul jūsų šeimoje viešpatauja harmonija ir jaukumas.

  Title