Gimtadienio sveikinimai

Gimtadienio sveikinimai

 • Sveikinu su gimtadieniu! Šią dieną noriu tau padovanoti didžiulę komplimentų puokštę, ir visi jie bus tikri. Daugelis gali pavydėti tavo aštraus proto, gražios išvaizdos, puikaus charakterio ir humoro. Tegul viskas, ko nori, apie ką svajoji, išsipildo greitai, lengvai ir sklandžiai. Gimtadienio proga noriu palinkėti džiaugsmo, gerumo, sveikatos ir sėkmės. Ji jau lydi tave visame kame, tegul fortūna ir toliau bus tau palanki. Taip pat Linkiu didelės asmeninės laimės, kad ji sušildytų kiekvieną gyvenimo dieną, pripildytų tavo sielą meile ir šiluma. Su gimtadieniu ir tegul ši diena būna šviesi, graži ir laiminga!

 • Su gimtadieniu brangiausiam ir nuoširdžiausiam žmogui! Tegul tavo gyvenime neatsiranda vietos sielvartui ir liūdesiui, tegul harmonija ir ramybė eina kartu, o tikri draugai lydi ne tik džiaugsme!

 • Brangusis! Iš visos širdies sveikinu tave su gimtadieniu, svarbiausia gyvenimo švente! Tegul visos svajonės išsipildo, būk apsuptas tik ištikimų ir sąžiningų žmonių, o sėkmė bus tavo pusėje bet kurioje situacijoje! Sveikatos, džiaugsmo, optimizmo ir daug džiugių akimirkų!

 • Būtent šią dieną pasaulis pagražėjo – juk jis praturtėjo vienu nuostabiu žmogumi! Gimtadienio proga noriu palinkėti, kad kiekvieną dieną atsirastų bent viena priežastis šypsotis, kad akyse visada spindėtų laimės kibirkštėlės, o širdis visada būtų kupina meilės!

 • Yra tokių žmonių, šalia kurių būti gera ir jauku. Tu esi vienas jų! Todėl šiandien, per gimtadienį, tegul tave supa tikri draugai. Tegul ne tik švenčių dienomis, bet ir bet kurią kitą dieną šalia tavęs bus atsidavę žmonės, pasiruošę padėti! Gimtadienio proga iš visos širdies Linkiu geros sveikatos! Eik per gyvenimą lengvai, be nereikalingų rūpesčių ir varginančių problemų. Laimės, saulėtų dienų ir sėkmės! Linksmos šventės!

 • Tegul šiandien viskas būna taip, kaip svajoji: lauke bus geras oras, o tavo nuotaika – nuostabi! Linkiu savo gimtadienį švęsti triukšmingai ir linksmai – su uždegančiais šokiais, dainomis, tostais ir sveikinimais. Tegul išsipildo viskas, ko šiandien linki tavo svečiai, o gyvenimas bus pripildytas šviesos, laimės ir gerumo.

 • Linkiu pakilti į gyvenimo aukštumas, nebijant sunkumų, džiaugsmingai sutikti kiekvieną naują dieną ir tikėti svajonių išsipildymu. Ir tada, be jokios abejonės, tau pasiseks! Linksmo gimtadienio!

 • Tegul kiekviena diena būna laiminga,
  Kiekviena akimirka graži,
  Sėkmės, džiaugsmo, gerumo,
  Meilės, sėkmės, SU GIMTADIENIU!!!

 • Sveikinu su gimtadieniu! Iš visos širdies Linkiu geros sveikatos ir svarbių norų išsipildymo. Tegul sieloje visada žydi pavasaris, tegul šeimoje ir namuose visada būna santarvė, džiaugsmas, daug meilės bei rūpesčio. Tegul tavo artimieji taip pat būna labai laimingi. Ir tegul kiekviena gyvenimo diena būna pripildyta teigiamos ir neišsenkančios energijos!

 • Su gimtadieniu! Linkiu, kad saulė visada šviestų! Tegul visi tavo norai išsipildo! Ir tegul artimiausi ir mylimiausi būna šalia, o stipri meilė sušildo sielą!

 • Šio gimtadienio proga Linkiu drąsos, azarto, didelės sėkmės, didžiulio ryžto ir neįtikėtinų galimybių! Linkiu realizuoti visą savo potencialą! Tegul viskas tau pavyksta, nes dabar esi nuostabiausiame amžiuje, kada nori ir „gali“! Siek savo svajonių ir būk savo nuostabaus gyvenimo kūrėjas! Sėkmės visame kame! Būk mylimas, laimingas, sveikas ir turtingas visomis prasmėmis!

 • Gimtadienio proga iš visos širdies Linkiu tikėti, kad gyvenime yra laimė, ir būtinai pataveti ryškų jos skonį! Tegul kiekviena diena būna ryški ir spalvinga, kaip vaivorykštė, kaip marmeladas! Tegul artimiausių žmonių meilė ir rūpestis tave lydi kiekviename žingsnyje, o saulė ir giedros žvaigždės apšviečia tavo kelią dieną ir naktį!

 • Su gimtadieniu, svarbiausia ir nuostabiausia diena! Tegul tave supa tik geranoriški žmonės, dovanoja šviesą ir šypsenas. Linkiu sveikatos, naujų laimėjimų, planų ir svajonių! Tegul viskas būna gerai, gyvenimas atneša tik malonių staigmenų, o laimė nepalieka. Linksmos šventės!

 • Tegul tavo drąsios idėjos visada išsipildo, tegul kiekviena laimės akimirka būna įvertinta. Tegul tavo išmintis stiprėja bėgant metams, o laimė lydi iki paskutinio lašo. Gyvenk, džiaukis, vertink kiekvieną akimirką. Jau dabar gali pradėti realizuoti savo idėjas, pradėti keliauti, pasisemti teigiamo įkvėpimo iš gyvenimo.

 • Gimtadienio proga Linkiu ryškių emocijų, nepamirštamų susitikimų ir sielos polėkio, nes gyvenimas matuojamas ne įkvėpimų skaičiumi, o akimirkomis, kurios užgniaužia kvapą!

 • Su gimimo diena! Gerovės, harmonijos su savimi ir aplinkiniu pasauliu, meilės, džiaugsmo, linksmybių ir sveikatos. Tegul kiekviena nauja diena būna geresnė nei vakar, o kiekvienas gimtadienis suteikia jausmą, kad tau sekasi ir judi tinkama linkme. Linksmos šventės!

 • Labai sunku sugalvoti tau linkėjimą, nes tu jau turi viską. Bet vis tiek pabandysiu žodžiais išreikšti jausmus, kurie glūdi mano sieloje. Tegul visos bėdos išnyksta kaip sniegas saulei šviečiant. Tegul tavo gyvenimas būna būtent toks, kokio nori. Tegul tavo namuose visada būna ramybė ir pilnatvė. Su gimtadieniu ir tegul sėkmė tave lydi visame kame!

 • Laimingos sukakties! Geros sveikatos, begalinės laimės, sėkmės, meilės ir klestėjimo. Tegul kitas gyvenimo etapas bus dar produktyvesnis nei ankstesnis ir dabartinis. Linkiu visų norų išsipildymo, visų planų igyvendinimo ir naujų, perspektyvių idėjų! Linkiu sužibėti visomis gražiausiomis savo spalvomis!

 • Iš visos širdies – laimės, norų išsipildymo! Tegul gyvenimas, kaip ryški mozaika, susideda iš ryškių džiaugsmo spalvų, nepamirštamų įvykių ir tegul kiekviena nauja diena atneša sėkmę ir gerą nuotaiką!

 • Per tavo gimtadienį Linkiu tau viso ko geriausio. Tegul gyvenimas būna dosnus, o likimas geranoriškas. Tegul kiekvienas iškylantis sunkumas būna naudinga pamoka, o ne kartus nusivylimas. Būk sveikas ir linksmas, juokis ir džiaukis, sugebėk rasti stebuklą net rasos laše. Laimės ir sėkmės!

Title