Gimtadienio sveikinimai

Gimtadienio sveikinimai

  • Tegul kiekviena nauja diena atneša nepamirštamų emocijų ir naujų pojūčių. Tegul kiekvienas žingsnis būna tarsi noras užkariauti naujas aukštumas. Linkiu, kad tiesa padėtų išspręsti bet kokią kilusią problemą. Tegul gyvenimas būna įdomus ir laimingas, asmeninio gyvenimo įvykiai reikšmingi ir šviesūs. Tegul jaunystė būna dosni ir graži.

  • Sveikinu su svarbiausia metų švente – gimtadieniu! Tegul viskas klostosi kuo puikiausiai, tegul saulė spindi horizonte už tave! Linkiu optimizmo, žvalumo, naujų tikslų ir jų siekimo! Geros sveikatos, kovingumo, tuo pačiu – daugiau abipusės meilės, švelnumo, gerų, linksmų prisiminimų!

  • Šiandien tavo diena, tavo gimtadienis. Norėčiau nuoširdžiai pasveikinti tave ir palinkėti sėkmės, džiaugsmo, nerūpestingumo, laimės. Tegul kiekviena tavo gyvenimo akimirka būna pripildyta tik neapsakomų emocijų ir meilės.

  • Su gimtadieniu žmogų, kuris priima gyvenimo nuotykius, ieško naujų potyrių ir be baimės pasineria į nežinomybę. Tegul tavo gyvenimo kelionė būna kupina jaudinančių istorijų ir nepamirštamų akimirkų.

Title