Gimtadienio sveikinimai

Gimtadienio sveikinimai

  • Su gimtadieniu! Tegul tau šypsosi saulė ir šviečia žvaigždės! Tegul visi pasaulio horoskopai pranašauja išskirtinai gerą ateitį! Tegul viskas tau būna tobula! Tegul bet kuri idėja išsipildo! Ir visada būk geros nuotaikos!

  • Su gimtadieniu brangiausiam ir nuoširdžiausiam žmogui! Tegul tavo gyvenime neatsiranda vietos sielvartui ir liūdesiui, tegul harmonija ir ramybė eina kartu, o tikri draugai lydi ne tik džiaugsme!

  • Linkiu, kad tavo gyvenimas būtų šviesus kaip skaidri saulėta diena; pilnas kaip šampano taurė; be debesų kaip dangus virš dykumos. Ir tegul, kaip žvaigždės naktiniame danguje, tavo draugų ir artimųjų languose visada dega vilties žiburiai. Sveikatos, laimės ir sėkmės!

  • Brangusis! Iš visos širdies sveikinu tave su gimtadieniu, svarbiausia gyvenimo švente! Tegul visos svajonės išsipildo, būk apsuptas tik ištikimų ir sąžiningų žmonių, o sėkmė bus tavo pusėje bet kurioje situacijoje! Sveikatos, džiaugsmo, optimizmo ir daug džiugių akimirkų!

  • Tegul tavo gyvenimas būna kaip pasaka: toks pat šviesus, stebuklingas ir turtingas. Tegul jame susitinka tik teigiami herojai ir geros fėjos. Linkiu visada vertinti laimingas gyvenimo akimirkas ir leisti jų būti kuo daugiau. Tu esi nuostabus žmogus, todėl visada toks ir išlik. Su gimtadieniu.

  • Nuoširdžiai sveikinu tave gimimo dienos proga. Linkiu šviesos ir šilumos, tegul gyvenime būna daugiau laimės ir supa gerumas! Tegul sieloje karaliauja pavasaris, saulė suteikia jėgų, negandos neblaško, ir būna kaip nori tu!

  • Ne tik per gimtadienį, bet ir bet kurią kitą dieną Linkiu tik iš visos širdies viso ko gražiausio ir linksmiausio! Meilės, šviesių, nepamirštamų akimirkų, tikrų draugų, šventinės nuotaikos, puoselėtų norų išsipildymo ir kūrybinių laimėjimų! Su gimtadieniu!

  • Gimtadienio proga iš visos širdies Linkiu tikėti, kad gyvenime yra laimė, ir būtinai pataveti ryškų jos skonį! Tegul kiekviena diena būna ryški ir spalvinga, kaip vaivorykštė, kaip marmeladas! Tegul artimiausių žmonių meilė ir rūpestis tave lydi kiekviename žingsnyje, o saulė ir giedros žvaigždės apšviečia tavo kelią dieną ir naktį!

  • Sveikinu su gimtadieniu! Linkiu būti laimingam, džiaugsmingam, mylimam ir mylinčiam! Linkiu lengvo ir įdomaus gyvenimo, kupino nuotykių ir įkvėpimo, gražių svajonių ir laimėjimų, draugystės, sveikatos, kūrybiškumo, sėkmės ir klestėjimo! Linksmos šventės!

  • Tegul tavo drąsios idėjos visada išsipildo, tegul kiekviena laimės akimirka būna įvertinta. Tegul tavo išmintis stiprėja bėgant metams, o laimė lydi iki paskutinio lašo. Gyvenk, džiaukis, vertink kiekvieną akimirką. Jau dabar gali pradėti realizuoti savo idėjas, pradėti keliauti, pasisemti teigiamo įkvėpimo iš gyvenimo.

Title