Kalėdiniai sveikinimai

Kalėdiniai sveikinimai

  • Kalėdos tyliai žingsniuoja per gilų sniegą. Aplink viskas šviečia šviesomis ir net gamta sustingo laukdama stebuklo. Noriu palinkėti tau ramybės, laimės ir klestėjimo šią nuostabią naktį. Ir tegul išsipildo visos tavo svajonės, kad ir kokios stebuklingos ir nerealios jos atrodytų.

  • Kai ateina Kalėdos, mes taip pat laukiame stebuklo, lyg būtume dar vaikai! Taigi tegul magija įvyksta mums bent kartą per metus, šią nuostabią naktį, suteikdama mums ilgai lauktą ir teisingai pelnytą laimę! Tegul gyvenime nebūna liūdesio ir nusivylimų, nes daug geriau gyventi visavertiškai ir šypsotis kiekvieną dieną!

  • Linksmų Kalėdų! Šiandien noriu palinkėti visko, kas geriausia ir šviesu pasaulyje! Tegul gyvenime karaliauja meilė, tegul svajonės pildosi! Tikėk, kad tavo ateitis yra nuostabi, ir tegul visada turėsi jėgų laikyti laimę savo rankose!

  • Šiandien Kalėdos, šventa šviesi šventė! Iš visos širdies sveikinu tave! Linkiu daug laimės, linksmybių ir džiaugsmo. Verčiau bėk žaisti sniego gniūžtėmis ir važiuok į kalną su savo artimaisiais, mėgaukis kiekviena savo gyvenimo diena! Tegul meilė ir džiaugsmas ateina į tavo namus ir lieka juose amžinai!

  • Kūčių vakarą namuose dega dešimtys šviesų, svaiginantis šviežių kepinių kvapas, o siela tokia lengva ir džiugi, kad norisi apkabinti visą pasaulį! Šiomis akimirkomis, kupinomis geros Kalėdų magijos, priimkite mano sveikinimus Kalėdų proga ir laimės bei meilės linkėjimus!

  • Kalėdos yra pati stebuklingiausia šventė! Tai atneša tiek daug nuostabių lūkesčių, linksmybių, šviesos. Ir linkiu, kad išsipildytų tai, ko labai labai lauki! Linkiu, kad iki kitų Kalėdų tavo sieloje degtų maža šviesos liepsnelė, kurią savo gerumu tau įžiebs artimieji ir draugai!

  • Iš visos širdies sveikinu su šviesia Kristaus gimimo švente! Tegul angelas sargas visada saugo tavo namus, tegul Dievas palaimina tave už gerus darbus. Tegul ši tikrai stebuklinga šventė pašventina tavo gyvenimą, įneša į jį gėrio, tyrumo ir meilės. Ir tegul išsipildo visi tavo norai!

  • Nuoširdžiai sveikinu tave su šviesia, nuostabia švente – linksmų Kalėdų! Iš visos širdies linkiu puikios sveikatos, dvasinės ir materialinės gerovės, šviesios vilties, nuoširdžios, tikros meilės, tikros begalinės laimės, nuolatinės sėkmės, gražios, šviesios svajonės, tvirto tikėjimo laiminga ateitimi. Tegul Viešpats ir tavo angelas sargas visada apsaugo tave nuo rūpesčių ir sunkumų.

  • Sveikinu su šviesia švente – Linksmų Kalėdų! Noriu palinkėti geros sveikatos, šeimos gerovės, ramybės ir šilumos. Linkiu, kad šalia visada būtų tikri draugai, artimieji būtų sveiki ir laimingi. Tegul tavo namuose karaliauja harmonija, komfortas ir gerovė. Tegul Visagalis apsaugo nuo nelaimių ir suteikia taiką bei ramybę. Išmok įžvelgti grožį mažuose dalykuose – tada gyvenimas sužibės naujomis spalvomis. Tegul gyvenime būna tik ryškios, vaivorykštės spalvos.

  • Tegul šį sidabriškai mėlyną žiemos vakarą, kai ateina didžiausia Kristaus gimimo šventė, iš dangaus pas tave nusileidžia angelas. Tegul tai suteikia tau nenugalimą tikėjimo galią, ryškų vilties spindulį ir įžiebia nenumaldomą nuoširdžios ir viską atleidžiančios meilės artimui ugnį. Tegul tai padeda tavo maldoms kuo greičiau pasiekti Dievą, o tavo svajonės išsipildo!

Title