Kalėdiniai sveikinimai

Kalėdiniai sveikinimai

  • Tegul šviesi Kalėdų šventė į namus atneša pačius maloniausius jausmus, meilę ir supratimą. Tegul visos svajonės išsipildo, o kelrodė žvaigždė apšviečia kelią ir veda į sėkmę ir klestėjimą. Linkiu, kad šventė pripildytų namus ramybės ir šypsenų.

  • Kalėdų proga linkiu jums, tėveliai, stiprios meilės. Būkite laimingi kartu, gyvenkite ilgai, kad galėtumėte sutikti ne vienas auksines vestuves. Tegul Viešpats saugo jus namuose ir kelyje, o angelas sargas, kaip sargybinis, išvaro viską, kas bloga.

  • Kalėdos – permainų ir nuostabių įvykių metas gyvenime. Ši šventė – tarsi pasaka, todėl šią dieną noriu palinkėti norų išsipildymo, naujų planų ir siekių. Tegul šventieji visada yra tavo pusėje, o sėkmė visada šypsosi, nepaisant jos troškimo! Linksmų Kalėdų!

  • Linksmų Kalėdų! Šiandien noriu palinkėti visko, kas geriausia ir šviesu pasaulyje! Tegul gyvenime karaliauja meilė, tegul svajonės pildosi! Tikėk, kad tavo ateitis yra nuostabi, ir tegul visada turėsi jėgų laikyti laimę savo rankose!

  • Tegul kylanti žvaigždė šviesią Kalėdų dieną parodo teisingą gyvenimo kelią ir pripildo širdį ramybės bei malonės. Tegul Mergelės Marijos meilė pripildo namus laimės, gailestingumo, paguodos ir supratimo, o Kūdikis ėdžiose neša šeimai nežemišką meilę!

  • Kalėdų naktis yra neįtikėtinai ilga, dažnai ypač tamsi ir snieguota. Bet kas mums rūpi, kai mūsų namuose mus supa komfortas, jaukumas ir artimieji! Nuoširdžiai linkiu linksmų Kalėdų ir viso ko geriausio! Tegul tavo gyvenimas džiugina tave troškimų išsipildymu ir tikra artimiausių žmonių meile!

  • Kalėdos visada buvo laikomos magišku įvykiu, o šiandien visame pasaulyje žinomos kaip diena, kurios vakarą reikia švęsti pačių brangiausių, artimiausių žmonių apsuptyje! Šiandien sveikinu tave – linkiu neribotos laimės!

  • Kalėdos yra pati stebuklingiausia šventė! Tai atneša tiek daug nuostabių lūkesčių, linksmybių, šviesos. Ir linkiu, kad išsipildytų tai, ko labai labai lauki! Linkiu, kad iki kitų Kalėdų tavo sieloje degtų maža šviesos liepsnelė, kurią savo gerumu tau įžiebs artimieji ir draugai!

  • Iš visos širdies sveikinu su šviesia Kristaus gimimo švente! Tegul angelas sargas visada saugo tavo namus, tegul Dievas palaimina tave už gerus darbus. Tegul ši tikrai stebuklinga šventė pašventina tavo gyvenimą, įneša į jį gėrio, tyrumo ir meilės. Ir tegul išsipildo visi tavo norai!

  • Sveikinu su šviesia švente – Linksmų Kalėdų! Noriu palinkėti geros sveikatos, šeimos gerovės, ramybės ir šilumos. Linkiu, kad šalia visada būtų tikri draugai, artimieji būtų sveiki ir laimingi. Tegul tavo namuose karaliauja harmonija, komfortas ir gerovė. Tegul Visagalis apsaugo nuo nelaimių ir suteikia taiką bei ramybę. Išmok įžvelgti grožį mažuose dalykuose – tada gyvenimas sužibės naujomis spalvomis. Tegul gyvenime būna tik ryškios, vaivorykštės spalvos.

Title