Kalėdiniai sveikinimai

Kalėdiniai sveikinimai

  • Kalėdos tyliai žingsniuoja per gilų sniegą. Aplink viskas šviečia šviesomis ir net gamta sustingo laukdama stebuklo. Noriu palinkėti tau ramybės, laimės ir klestėjimo šią nuostabią naktį. Ir tegul išsipildo visos tavo svajonės, kad ir kokios stebuklingos ir nerealios jos atrodytų.

  • Kai ateina Kalėdos, mes taip pat laukiame stebuklo, lyg būtume dar vaikai! Taigi tegul magija įvyksta mums bent kartą per metus, šią nuostabią naktį, suteikdama mums ilgai lauktą ir teisingai pelnytą laimę! Tegul gyvenime nebūna liūdesio ir nusivylimų, nes daug geriau gyventi visavertiškai ir šypsotis kiekvieną dieną!

  • Linksmų Kalėdų! Šiandien noriu palinkėti visko, kas geriausia ir šviesu pasaulyje! Tegul gyvenime karaliauja meilė, tegul svajonės pildosi! Tikėk, kad tavo ateitis yra nuostabi, ir tegul visada turėsi jėgų laikyti laimę savo rankose!

  • Kalėdų naktis yra neįtikėtinai ilga, dažnai ypač tamsi ir snieguota. Bet kas mums rūpi, kai mūsų namuose mus supa komfortas, jaukumas ir artimieji! Nuoširdžiai linkiu linksmų Kalėdų ir viso ko geriausio! Tegul tavo gyvenimas džiugina tave troškimų išsipildymu ir tikra artimiausių žmonių meile!

  • Kalėdos visada buvo laikomos magišku įvykiu, o šiandien visame pasaulyje žinomos kaip diena, kurios vakarą reikia švęsti pačių brangiausių, artimiausių žmonių apsuptyje! Šiandien sveikinu tave – linkiu neribotos laimės!

  • Kūčių vakarą namuose dega dešimtys šviesų, svaiginantis šviežių kepinių kvapas, o siela tokia lengva ir džiugi, kad norisi apkabinti visą pasaulį! Šiomis akimirkomis, kupinomis geros Kalėdų magijos, priimkite mano sveikinimus Kalėdų proga ir laimės bei meilės linkėjimus!

  • Iš visos širdies sveikinu su šviesia Kristaus gimimo švente! Tegul angelas sargas visada saugo tavo namus, tegul Dievas palaimina tave už gerus darbus. Tegul ši tikrai stebuklinga šventė pašventina tavo gyvenimą, įneša į jį gėrio, tyrumo ir meilės. Ir tegul išsipildo visi tavo norai!

  • Nuoširdžiai sveikinu tave su šviesia, nuostabia švente – linksmų Kalėdų! Iš visos širdies linkiu puikios sveikatos, dvasinės ir materialinės gerovės, šviesios vilties, nuoširdžios, tikros meilės, tikros begalinės laimės, nuolatinės sėkmės, gražios, šviesios svajonės, tvirto tikėjimo laiminga ateitimi. Tegul Viešpats ir tavo angelas sargas visada apsaugo tave nuo rūpesčių ir sunkumų.

  • Linksmų Kalėdų! Linkiu sėkmės stipriam vyrui svarbiame darbe, didelės gerovės, meilės ir paprastos jaukios laimės! Tegul tavo vyriška jėga bėgant metams tik didėja! Tegul angelai tavęs nepalieka ir apsaugo nuo bėdų!

  • Ar girdi, kaip kažkur danguje lenktyniauja Kalėdų Senelio rogės, kaip skamba varpeliai ant elnių kaklų ir kalnų ošimo nuneštos dovanos? Prašau priimti mano nuoširdžius sveikinimus Kalėdų proga! Tegul šią stebuklingą naktį įvyksta stebuklas, o ryte savo namuose rasi ne tik ilgai lauktas dovanas, bet ir tas dovanas, kurios visada buvo laikomos vertingiausiomis – meilę, sėkmę ir tikrą laimę!

Title