Mamos dienos sveikinimai

Mamos dienos sveikinimai

  • Su Motinos diena visas mamas! Linkiu laimės, kantrybės ir, žinoma, sveikatos. Tegul tavo svajonės tikrai išsipildo. Tegul tavo vaikai auga stiprūs, drąsūs ir drąsūs. Tegul tikėjimas stebuklais ir pasakomis niekada nepalieka tavęs. Sveikinu su svarbiausia metų švente!

  • Mamyte, mylima saule, mūsų pasakų karaliene ir žemiškoji gynėja nuo visų rūpesčių! Motinos dieną taip norime, kad šypsotumeisi, pakiltum ant džiaugsmo debesies, jaustumeisi laimingiausia ir mylimiausia mama pasaulyje! Ir tebūnie taip kiekvieną dieną! Stengsimės padaryti viską, kad tavo gyvenimas būtpri džiaugsmo saule ir išsipildytų tavo norai!

  • Mano brangioji mama, tu esi mano angelas sargas, mano gynėjas ir pagalbininkas. Tegul likimas pamalonina tave maloniais įvykiais, tegul laimė tave suranda bet kokioje situacijoje, tegul visos pasaulio gėlės visada būna po tavo kojomis, o akys sužiba meile, laime ir švelnumu. Tu esi pati mieliausia ir rūpestingiausia mama. Tegul Viešpats tave saugo ir veda teisingu keliu.

  • Mama yra šventas žodis, jis mums reiškia brangiausią žmogų! Bet ar per Motinos dieną sveikinsime vieną mamą? Žinoma, ne! Juk mūsų močiutė irgi mama, ir jau su dviguba patirtimi. Ir dar yra seserys, ir tetos, ir draugės, apskritai visos tos moterys, kurios jau patyrė šią tikrąją laimę – motinystę. Mama dėl savo vaikų sugeba daryti tai, ko, manoma, žmogus iš principo nesugeba. Jos šventa meilė tarnauja kaip mūsų vadovas ir globėjas visą gyvenimą. Tad sveikinkime visas, visas pasaulio mamas su šia diena, sukurta dovanoti meilės žodžius! Juk mama nusipelno padėkos žodžių už visus savo kasdienius darbus ir rūpesčius. O geriausias atlygis jai – vaikų sėkmė.

  • Švenčiausias dalykas mūsų gyvenime yra MAMA. Jos meilė nepriklauso nuo laiko ir situacijos. Ji, kaip angelas sargas, visada su mumis, saugo mus ir padeda įveikti likimo užgaidas. Jos meilę jaučiame dar gerokai prieš gimimą, ji nesavanaudiška, stipri ir pagarbi. Kad ir kur eitume, kad ir kaip mums būtų sunku, jos rūpestis ir meilė yra su mumis amžinai.

  • Mama reikalinga kiekvieną dieną. Mama yra švelnumas ir palaikymas, atlaidi ir besąlygiška meilė. Ši diena skirta tau ir mano širdis visada su tavimi. Tegul tavo širdis niekada neskauda! Tegul tavo akys niekada neverkia! Tegul tavo švelnumas niekada neišsenka! Tegul kiekviena diena teikia tau džiaugsmo!

  • Nuo ankstyvos vaikystės mano akyse stovi tavo įvaizdis, mamyte. Tu augi su manimi, keitiesi, bet tavo švelnaus, jaukaus, patikimo angelo įvaizdis niekada nedings iš mano širdies. Laimingos Motinos dienos! Kaip aš svajoju perduoti dalelę tavęs savo vaikams, kad su savo gerumu ir švelnia viską atleidžiančia šypsena tęstum kiekvienoje kitoje kartoje!

  • Brangioji mama, tavo širdis yra kaip ramus vandenynas, kuris suteikia man ramybės ir saugumo jausmą. Dėkoju tau už visą tavo meilę ir atsidavimą. Gražios motinos dienos!

  • Su Motinos diena, mano išmintingoji, jautrioji, brangioji ir mylimoji! Linkiu tau būti linksmesnei už lakštingalą pavasarį, energingesnei už kalnų upelį ir stipresnei už bet kokį herojų. Tegul tavo kūnas nepažįsta ligų, o gyvenimas teka sklandžiai, ramiai ir laimingai!

  • Motiniška meilė su niekuo nepalyginama, ji alsuoja švelnumu, šiluma ir rūpesčiu. Mamyte, tegul visos negandos tave aplenkia, tegul laimė visam gyvenimui užvaldo tavo širdį. Tavo nesavanaudiškumas, palaikymas, supratimas ir optimizmas yra mano ištikimi gyvenimo palydovai. Gyvenk laimingai, mamyte, tegul visada virš tavo namų dega sėkmės žvaigždė, nes tu nusipelnei geriausio.

Title