Palinkėjimai

Palinkėjimai

  • Sustokite akimirkai ir apsižvalgykite! Pažiūrėkite – virš jūsų yra aukštas dangus, jame tikrai yra saulė ir žvaigždės! Ir tai reiškia, kad tai gera diena! Ši diena bus dar geresnė, jei dabar minutei iškvėpsite visus rūpesčius, giliai įkvėpsite, prisiminsite, koks esate nuostabus, prisiminsite maloniausią dalyką, kurį turite gyvenime, ir nusišypsosite! Geros dienos!

  • Šiame gyvenime viskas gali būti pasiekiama ir išpildoma – tereikia to labai norėti. Nebijokite rizikuoti, išbandyti ką nors nežinomo, nebijokite klysti: ištaisykite klaidas, o ne pasiduokite. Būkite draugiškas pasauliui ir tai atsilieps. Tegul ištikimiausi ir mylintys, tikriausi žmonės lydi ilgame gyvenimo kelyje.

  • Per šią nuostabią šventę priimkite nuoširdžius laimės, džiaugsmo ir sveikatos linkėjimus! Nekintamos savijautos, begalinio gausos srauto, ilgų gyvenimo metų, kupinų džiaugsmo minučių!

  • Linkiu, kad ši diena būtų tiesiog puiki! Tegul ji būna pripildyta malonių akimirkų, džiaugsmo ir meilės. Jūs turite daug jėgų ir įkvėpimo, energijos ir neišsenkamo jėgų užtaiso. Praleiskite produktyviai dieną, kad galėtumėte atlikti visas suplanuotas užduotis. Geros dienos!

  • Linkiu tau ko geriausio! Sveikatos – pačios stipriausios, laimė – šviesiausios, meilės – pačios romantiškiausios, draugystės – pačios patikimiausios, sėkmės – pačios pastoviausios, klestėjimo – pačio reikšmingiausio! Linkiu įdomaus, kūrybingo darbo, prabangių švenčių, gražių dienų ir nepamirštamų kelionių! Tegul gyvenimo karuselė būna ryški ir jaudinanti!

  • Linkiu malonaus, atpalaiduojančio, pripildyto nuostabių, nepamirštamų minučių, poilsio! Tegul šis laikas būna tarsi gaivaus oro gurkšnis, galintis suteikti naujų jėgų ir įgyvendinti seniai planuotus įvykius bei svajones! Šviesių įspūdžių, nuostabių akimirkų ir tegul poilsio akimirkos tampa šiltu prisiminimu, sušildančiu širdį ir harmoningai pripildančiu sielą!

  • Geros dienos tau! Tegul šiandien viskas baigiasi tik sėkmingai, o nuotaika bus lengva ir įkvepianti. Tegul tavo sieloje skamba švelnūs pavasario garsai, nepaisant oro ir sezono. Tegul žmonių šypsenos nuspalvina dieną ir paverčia ją ypatinga!

  • Geros dienos! Tegul ji prasideda nuo linksmo ryto! Kad ir kur eitumėte, visur tegul laukia sėkmė! Geros šypsenos ir grožis visur džiugina jūsų akis! Tegul mažas likimo užgaidas pakeičia didžiulė sėkmė! Tegul šią dieną padaugėja energijos, sustiprėja sveikata, viskas ateina į jūsų rankas be didelių pastangų!

  • Šiandien noriu palinkėti visko, apie ką svajojate! Tegul sėkmė visada lydi nenumaldomai ir niekada neatsitraukia nė žingsnio. Tegul nuotaika kiekvieną dieną būna aukščiausia, o gyvybinė energija – pačiame įkarštyje. Taip pat noriu nuoširdžiai palinkėti, kad viskas, ką suplanavote, visada lengvai išsipildytų, o likimas klostytųsi kaip pasakoje. Laimės jums!

  • Tegul ateinanti diena būna šviesi, kupina malonių emocijų ir šviesių idėjų. Ir tegul lieka atmintyje kaip mažas stebuklas, prie kurio norisi sugrįžti nerimo ir abejonių akimirkomis. Gražios dienos ir saulėtos nuotaikos!

Title