Palinkėjimai

Palinkėjimai

  • Drauge, linkiu tau laimingo likimo! Tegul viskas būna gerai tavo gyvenime, karjeroje, santykiuose! Tegul šalia tavęs būna malonus žmogus, galintis dalintis ir sielvartu, ir laime. Linkiu gerų draugų, įdomios veiklos ir puikių perspektyvų! Į ateitį žiūrėk optimistiškai, neprarask tikėjimo savimi, meile, draugyste ir žmonėmis! Tegul tau visada sekasi. Myliu!

  • Kad ir kokių pakilimų ir nuosmukių tau suteiktų gyvenimas, svarbiausia, kad namuose, sieloje ir versle viskas būtų saugu. Tegul viskas klostosi į gera. O jei kas nors nepavyks – nenusimink: tai reiškia, kad vėliau tavęs laukia gerovė. Svarbiausia – nepasiduoti ir tikėti. Viskas bus gerai, nes kitaip ir būti negali.

  • Linkiu tau tikros moteriškos laimės, puikios nuotaikos, įkvėpimo, džiaugsmo. Tegul visada šalia tavęs yra kažkas, su kuriuo kiekviena diena yra laimė. Mylėk ir lepink save, leisk sau nukrypti nuo standartų, šildyk savo šypsena visus, kurie yra šalia.

  • Iš visos širdies linkiu tau tikrų turtų, kurių nenusipirksi už jokius pinigus – geros sveikatos! Pamiršk apie gydytojus ir vaistines! Tegul puiki sveikata yra tavo sėkmės ir laimėjimų garantas! Linkiu tau lanksčios nugaros, greitų kojų, tvirtų rankų, baltų dantukų šypsenos! Tegul kiekviena tavo kūno ląstelė verda energija!

  • Noriu palinkėti sėkmės! Atkakliais žingsniais judėkite link savo tikslo. Nė sekundei neabejokite savimi ar savo sugebėjimais. Tikrai žinokite, kad viskas pasiseks, o sėkmė bus ištikimas kompanionas. Su ja jausitės drąsesni ir laimingesni. Svarbiausia veikti!

  • Sustokite akimirkai ir apsižvalgykite! Pažiūrėkite – virš jūsų yra aukštas dangus, jame tikrai yra saulė ir žvaigždės! Ir tai reiškia, kad tai gera diena! Ši diena bus dar geresnė, jei dabar minutei iškvėpsite visus rūpesčius, giliai įkvėpsite, prisiminsite, koks esate nuostabus, prisiminsite maloniausią dalyką, kurį turite gyvenime, ir nusišypsosite! Geros dienos!

  • Atėjo nauja diena. Tegul ji bus užpildyta maloniais susitikimais su gerais žmonėmis, maloniais ir svarbiais įvykiais. Linkiu, kad šiandien visos problemos išsispręstų lengvai ir savaime. Gražios dienos ir geros nuotaikos!

  • Geros, krištolinės, šviesios tau dienos, žavioji burtininke! Tegul ją puošia gražių lūpų šypsena, švelnių akių spindesys, nuostabi nuotaika ir meilė kiekvienai gyvenimo minutei! Tegul visi aplinkiniai šypsosi ir dovanoja malonią šilumą, tegul tavo svajonės ir tikslai išsipildo!

  • Nuoširdžiai linkiu tau laimės! Tai kaip drugelis – toks pat gražus, lengvas ir trumpalaikis. Linkiu rasti laimę kiekvieną dienos sekundę. Ir tada tu pastebėsi, kad aplink tave yra tik malonūs ir mylintys žmonės, su kuriais gali sukurti bendrą laimę! Linkiu geros nuotaikos!

  • Norėčiau nuoširdžiai palinkėti tau didelio klestėjimo. Tebūnie tavo namuose visada nukrautas vaišėmis stalas ir jaukus židinys, o tavo šeimai niekada nieko netrūksta. Linkiu tau kiekvieną rytą pabusti su malonumu ir daryti tai, kas tau patinka, ir gauti už tai maloniausią grąžą. Tegul savijauta būna visapusė ir kasdien teikia džiaugsmo jūrą!

Title