Palinkėjimai

Palinkėjimai

  • Drauge, linkiu tau laimingo likimo! Tegul viskas būna gerai tavo gyvenime, karjeroje, santykiuose! Tegul šalia tavęs būna malonus žmogus, galintis dalintis ir sielvartu, ir laime. Linkiu gerų draugų, įdomios veiklos ir puikių perspektyvų! Į ateitį žiūrėk optimistiškai, neprarask tikėjimo savimi, meile, draugyste ir žmonėmis! Tegul tau visada sekasi. Myliu!

  • Kad ir kokių pakilimų ir nuosmukių tau suteiktų gyvenimas, svarbiausia, kad namuose, sieloje ir versle viskas būtų saugu. Tegul viskas klostosi į gera. O jei kas nors nepavyks – nenusimink: tai reiškia, kad vėliau tavęs laukia gerovė. Svarbiausia – nepasiduoti ir tikėti. Viskas bus gerai, nes kitaip ir būti negali.

  • Laimė yra visiems. Nežinau, ką tiksliai tai reiškia tau, bet tikrai žinau šiuos jausmus, kai siela rami, širdis lengva, siela šilta. Kaip tik to tau nuoširdžiai linkiu – paprastos žmogiškos laimės!

  • Tegul visos tavo svajonės išsipildo, nes, patikėk – viskas, kas sumanyta, tau tikrai išsipildys! Šypsenų, laimės, džiaugsmo ir linksmybių!

  • Šiandien linkiu visko, kas geriausia! Skamba, žinoma, banaliai, bet gėris kiekvienam skirtingas, koncepcija itin individuali. Taigi linkiu tau to gėrio, kurio norėtum palinkėti sau. Ir šiuo atveju viskas išsipildys: žvaigždės priartės, o gyvenimas klostysis nepaprastai gerai. To tau linkiu visa širdimi ir siela!

  • Kad ir koks oras būtų už lango, tegul ši diena atneša tik malonių pokyčių. Leisk jai pamaloninti tave netikėtais, įdomiais susitikimais, atverti naujas perspektyvas ir išspręsti senas problemas. Tikėk, kad rytas bus gražus ir linksmas, diena turininga ir pozityvi, o vakaras šiltas ir jaukus. Linkiu tau geros dienos!

  • Kažkas mato laimę darbe, kažkas – šeimoje, kažkas – kelionėse, kažkas – drauguose. Linkiu, kad tavo kelyje būtų visi laimingo gyvenimo aspektai, nes laimė yra viena iš trumpalaikiškiausių ir neapibrėžčiausių žmogaus būsenų. Kad ir kur pasisuktų tavo kelias, tu tikrai eini teisinga kryptimi.

  • Iš visos širdies linkiu tau viso ko geriausio. Kiekvienas gyvenime turi savo prioritetus ir vertybes. Kiekvienas pasirenka, kaip užpildyti savo gyvenimą džiaugsmu ir teigiamomis emocijomis. Linkiu tau pasirinkti savo kelią ir strategiją, kad pasiektum laimę!

  • Linkiu tau ko geriausio! Sveikatos – pačios stipriausios, laimė – šviesiausios, meilės – pačios romantiškiausios, draugystės – pačios patikimiausios, sėkmės – pačios pastoviausios, klestėjimo – pačio reikšmingiausio! Linkiu įdomaus, kūrybingo darbo, prabangių švenčių, gražių dienų ir nepamirštamų kelionių! Tegul gyvenimo karuselė būna ryški ir jaudinanti!

  • Nuoširdžiai linkiu tau sėkmės visose tavo veiklose ir planuose – žinau, jų turi daug. Visada gali manimi pasikliauti: palaikysiu bet kokią, net ir drąsiausią, idėją. Linkiu sveikatos, stiprybės ir daug energijos. Būk sveikas ir labai laimingas! Viskas išsipildys, pažadu!

Title