Sveikinimai mokytojai

Sveikinimai mokytojai

  • Sveikinu, brangioji mokytoja! Tegul jūsų širdis neskauda iš ilgesio, kai vėl paleisite mus, savo mokinius, laisvai skristi. Jūs darote puikų darbą ir visada užimsite ypatingą vietą mūsų atmintyje. Tegul darbas ir toliau teikia džiaugsmą, o profesionalumas tik auga. Tegul jūsų sveikata stiprėja, o siela džiaugiasi iš laimės.

  • Mokymas yra sunkus darbas. Čia reikia aiškaus proto ir šiltos širdies. Jūsų pastangų dėka daugelis vaikų atrado savo gyvenimo kelią ir šiandien, Mokytojų dienos proga, laikas pasveikinti ir pasakyti „ačiū“ už neįkainojamą darbą! Būkite laiminga! Tegul niekas neužgožia jūsų meilės gyvenimui ir mokiniams!

  • Esate mokytojas, kuris, nepaisant visko, savo pareiga laiko mokyti vaikus: dalintis savo patirtimi ir suteikti jiems įdomių bei naudingų žinių! Jūs esate mylimas ir vertinamas savo mokinių, nes esate Mokytojas iš didžiosios raidės! Sveikiname su švente ir kūrybinės sėkmės!

  • Mokytoja, jūsų meilė ir pagarba mums, mokiniams, yra kaip gyvybės šaltinis, kuris mus nuolat maitina ir augina. Dėkojame, kad esate mūsų gyvenimo autoritetas, į kurį norisi lygiouotis!

  • Jūs esate mokytoja, kuri atveria mums naujo, įdomaus ir informatyvaus pasaulio duris. Tad linkime neišsenkančios gyvybinės energijos, didelės laimės, planų išsipildymo. Esame labai dėkingi už rūpestį, dėmesį ir kantrybę. Tegul jūsų gyvenimas būna ilgas, įdomus ir kupinas atradimų.

  • Kaip jūra susideda iš lašų, ​​o vešli pieva – iš daugybės žolės stiebelių, taip ir mokytojo darbas susideda iš daugybės dienų ir valandų, puoštų kantrybe ir apmąstymais, kaip sudominti vaikus naudingomis žiniomis. Mokytojų dienos proga norime padėkoti jums, mūsų mylimi mokytojai, už rūpestį mūsų ateitimi ir palinkėti jums laimės ir sėkmės profesiniame kelyje!

  • Su Mokytojo diena, mūsų brangioji mokytoja! Jūs, kaip korektorius, ištaisote vaikuose visus mūsų, tėvų, kontrolės ir auklėjimo trūkumus. Kartu su mokslu jų trapiose sielose sėjate žinių, gerumo ir žmogiškumo sėklas. Tegul kiekviena jūsų gyvenimo diena būna nušviesta džiugių akimirkų ir gerų naujienų. Tariame ačiū už tokį indėlį į mūsų vaikų ateitį.

  • Mokytojau, jūsų nuolatinis pasiaukojimas ir rūpestis mums, mokiniams, yra įvertinimas, kuris neįeina į jokias mokyklinių pažymių lenteles. Dėkojame, kad padedate mums augti ir tapti geriausiomis savęs versijomis!

  • Mokytoja, jūsų pastangos mums nepaklysti tamsoje ir paruošti mus gyvenimo iššūkiams yra nepakartojamos. Linkime jums neblėstančio entuziazmo ir stiprybės kiekvieną dieną!

  • Ačiū, kad kasdien suteikiate mums ne tik žinias, bet ir gebėjimą pasaulį suvokti platesniu mastu. Linkiu jums begalinio pasitenkinimo ir džiaugsmo mokytojo kelionėje!

Title