Sveikinimai tėvo dienai

Sveikinimai tėvo dienai

  • Su Tėvo diena, Sveikinu visus, kurie vadovauja šeimai ir prisiima atsakomybę už vaikų auginimą joje! Linkiu geros sveikatos, dvasinės stiprybės, išminties, kantrybės, širdies gerumo ir virpančios šilumos. Tegul vaikai tave gerbia, myli, gerbia ir visada tavimi didžiuojasi. Ramaus darbo, klestėjimo, linksmo bendravimas, linksmų šeimos švenčių, tarpusavio supratimo, meilės ir komforto. Būk vertas pavyzdys savo dukroms ir sūnums!

  • Na, pagaliau atėjo ir tėčių šventė. Ilgą laiką jie buvo šešėlyje, bet dabar šią nuostabią dieną visą savo meilę ir švelnumą galime nukreipti į savo brangius tėvus. Tiek daug šiltų ir nuoširdžių žodžių noriu tau pasakyti! Visų pirma, norėčiau pasakyti: labai ačiū už viską, ką padarei dėl mūsų, už palaikymą, meilę ir dėmesį! Esi nuostabus tėtis.

  • Linksmų švenčių visiems tėčiams, nes šiandien švenčiame Tėvo dieną ir dėkojame šiems žmonėms už tai, kad suteikė mums gyvybę ir yra šalia sunkiausiais laikais. Sveikinu ir linkiu niekada nenusivilti savo sūnumis ir dukromis. Linksmos šventės, mūsų brangūs tėveliai!

  • Šią dieną noriu pasveikinti visus, o ypač savąjį, tėčius su švente! Tėvystė reikalauja atsakomybės ir kantrybės, dėmesio ir kruopštumo. Šią dieną noriu padėkoti tau už tai, kad man visada buvai atrama ir paguoda, kad mane auginai ir lavinai, negailėdamas nei laiko, nei jėgų! Linksmos šventės, mano brangus tėveli!

  • Kiekvienam vaikui svarbiausia gyvenime yra tėvai! Mamoms yra nuostabi šventė, tačiau šią dieną, Tėvo dieną, noriu atkreipti visų dėmesį į mūsų tėčius! Tegul jie visada būna tokie pat jauni, sveiki, stiprūs! Mes mylime ir didžiuojamės jumis! Mes padarysime viską, kad daugiau padėtume!

  • Tėvas nėra tik žodis. Jame tiek daug vaikiškų jausmų. Berniukui tėtis yra sektinas pavyzdys, stiprus ir drąsus, visų amatų meistras. Jis tau viską pasakys: kaip įkalti vinį, kaip susitaikyti su draugu ir kaip atsistoti už save. Mergaitei tėvas yra pasididžiavimas. Kiekviena mažoji princesė svajoja sutikti savo princą, kuris būtų kaip jos tėvas. Sveikinu tave, mylimas tėti, su visų tėčių švente ir linkiu būti vertu tėvu savo vaikams.

  • Sunku pasakyti, kas vaikui svarbiau – mamos glostymas ir rūpestis ar tėčio įtaka ir auklėjimas. Tik tvirta ir patikima tėvo ranka padės dukrai pasitikėti savimi, o sūnui – būti drąsesniu. Laimingos Tėvo dienos! Tegul tavo auklėjimo dosnumas suteikia vaikams drąsos, o sėkmė padės iš vaiko padaryti tikrą žmogų. Laimės tavo šeimai ir abipusės pagarbos.

  • Tėčio diena – nauja ir nelabai žinoma šventė! Bet vis dėlto, kaip malonu šią dieną dar kartą atkreipti dėmesį į savo tėvus, pasakyti jiems padėkos žodžius už visa, ką jie dėl mūsų padarė! Mes tave labai mylime, didžiuojamės ir pasistengsime pateisinti visas tavo viltis! Linksmos Tėvo dienos!

Title