Velykiniai sveikinimai

Velykiniai sveikinimai

  • Linksmų Velykų, puikios ir džiugios dienos kiekvienam krikščioniui! Tegul ši šventė būna sukurta iš laimės ir šviesos, iš pavasario saulės ir gerų vilčių, iš nuoširdžių sveikinimų ir geriausių linkėjimų. Tegul tavo gyvenimas būna nuostabus, kaip velykinis pyragas, ir šviesus, kaip velykiniai kiaušiniai. Tegul tavo sieloje gyvena šilčiausi jausmai ir svajonės! Kristus prisikėlė!

  • Su ilgai lauktomis, šviesiomis ir džiugiomis Velykomis sveikinu tave iš visos širdies! Tegul tavo širdys prisipildo pavasario grožio, žmogiškos šilumos ir bedugnės, dangiško tyrumo. Tegul siela atsiveria tikrai, tyliai, su niekuo nepalyginamai laimei – Kristus prisikėlė! Tegul tavo akyse dega nenumaldoma gyvenimo triumfo liepsna, tegul saugo tave Viešpats!

  • Šviesos šventės laikas – Velykos, kai širdys užsidega džiaugsmo liepsna ir jautrumu aplinkiniams žmonėms. Tegul šventė atneša tau nepakartojamą meilės ir supratingumo jūrą!

  • Linksmų Velykų! Linkiu, kad šis sekmadienis būtų kupinas šilumos, gerumo ir meilės! Tegul džiaugsmas ir ramybė užpildo tavo namus, o šalia bus artimas žmogus, kuris įkvėps tavo širdį nuostabiems ir geriems darbams! Linkiu geros sveikatos, klestėjimo, daugiau šviesių ir teigiamų akimirkų! Kad tau visada šviestų ir šypsotųsi ryški saulė!

  • Linksmų Velykų! Tegul ši šviesi šventė kiekvienam iš mūsų teikia tik teigiamus įspūdžius, malonų bendravimą su šeima ir artimaisiais. Sėkmės, kūrybiškumo, klestėjimo, sveikatos, kasdienio džiaugsmo. Linkiu stiprybės visais sunkiais laikais, o Dievas mums padės!

  • Šią šventę paskiriu tau kaip priminimą, kad esi vertas visų geriausių dalykų gyvenime. Tegul Velykos atneša tau pasitikėjimo savimi ir ypatingų pasiekimų sėkmę!

  • Šią šventę kviečiu tave prisiminti, kad esi unikalus ir turi savyje paslėptą galybę. Tegul Velykos atneša tau vidinę stiprybę, tikėjimą savimi ir svajonių išsipildymo malonumą.

  • Įvairiaspalviai margučiai, velykinės bandelės, spalvingi atvirukai ir šventinės pamaldos pažymi šios puikios dienos atėjimą į mūsų namus. Tad tegul frazė „Kristus prisikėlė“ šiandien ne tik ištariama vietoj sveikinimo, bet ir randa vertą vietą mūsų širdyse bei atsispindi darbuose.

  • Velykos – tai metas, kai galime atskleisti savo tikrąjį grožį ir šviesą. Tegul šventė atneša tau išsipildymo jausmą ir džiaugsmą dalytis savo unikaliomis dovanomis su pasauliu!

  • Šventinių ir apdovanojančių Velykų linkėjimai! Tegul šventė atneša tau nepakartojamą prasmingumo pojūtį, kuris skatina naujus žingsnius ir nuostabius atradimus!

Title