Vestuvių sveikinimai

Vestuvių sveikinimai

  • Sveikinu vestuvių dieną! Tegul jūsų saldus ir džiaugsmingas saldainių puokštės laikotarpis tęsiasi kuo ilgiau! Tegul jūsų gyvenimas praeina taip, kad būtų ką prisiminti, bet būtų gėda kam papasakoti! Gyvenkite ir mylėkitės aistringai! Linksmos šventės!

  • Na, drauge, tuo ir baigiasi laisvė: vakarėliai, mergvakariai, šokiai – labas, skalbime, valyme ir maisto gaminime. Tačiau dabar su vestuvine suknele esi nenugalima. Tegul princas, kuris pagrobė tave iš draugių, paverčia tavo gyvenimą gražia pasaka, kitaip mes atbėgsime ir nuplėšime jam ausis! Būkite laimingi, mylimi, saugokite vienas kitą, ir prisiminkite: jei ką, mes čia!

  • Nepamirškite, kad išsibarsčiusias kojines ir nešvarius indus visada galima užmaskuoti aistringu meilės bučiniu. Juk santuoka yra dviejų suprantančių laimingų žmonių sąjunga.

  • Mieli jaunavedžiai! Laimės jums, meilės ir harmonijos! Kad lova drebėtų, o kaimynai dėl jūsų visą naktį nemiegotų!

  • Sveikinu su vestuvių diena! Mes visi turime ką nors paaukoti per savo gyvenimą – todėl žinokite: šiandien aš pasiruošęs paaukoti dalį savęs, būtent savo kepenis, pakeldamas taurę už jaunųjų sveikatą. Valio!

  • Jūsų vestuvių diena yra labai svarbi diena! Tai ne eilinė šventė, o naujo gyvenimo pradžia. Jauniki, dabar esi vyras ir šeimos galva. Nuotaka, dabar esi žmona ir namų šeimininkė. Kuris iš jūsų svarbesnis, spręsite vėliau, be mūsų. Bet mes nuoširdžiai sveikiname jūsų naują šeimą. Valio!

  • Vestuvių dieną jaunai šeimyninei karavelei linkiu laimingos kelionės ir gero vėjo! Laikykitės teisingo kurso, tegul kelias būna kupinas sėkmės ir klestėjimo, tvirtai laikykite vairą keturiose rankose ir drąsiai lėkite į horizontą, savo laimės link!

  • Jaunas, šeimyninis gyvenimas yra kaip pyragas, o norint, kad jis būtų skanus, jį ruošdami griežtai laikykitės recepto. Mažiau sūrių ašarų, daugiau saldžių bučinių. Tegul kiekviename sluoksnyje yra braškių ir nepamirškite apie gražų dekorą. Valgykite kartu ir suvalgykite kiekvieną trupinį, kad pavydėtų net pikčiausi priešai. Linksmos šventės!

  • Linkiu šeimyninės santarvės: tegul vyras prisimena, kad žmona visada teisi, o žmona neabejoja, kad pasuko šeimos galvą tinkama linkme!

  • Kas yra gražiausia mergina rajone? Kas užtemdo saulę savo šypsena? Žinoma, ta, kuri šiandien tuokiasi! Su vestuvėmis, mūsų brangioji nuotaka, tegul šeimyninis gyvenimas nesukelia ašarų ir būna toks gražus kaip tavo vestuvinė suknelė, ir ne prastesnis už deimantus.

Title