Vestuvių sveikinimai

Vestuvių sveikinimai

  • Kas mus pakvietė į vestuves? Nuotaka ir jaunikis! O ką mes dabar sveikiname? Vyrą ir žmoną! Dabar jūs tapote sutuoktinių pora ir vestuvių dieną linkiu jums tiek laimės, kad jos užtektų visam gyvenimui! Tegul saulė visada šviečia pro namų langus, tegul dega ugnis židinyje, o svarbiausia – tegul meilė kiekvieną akimirką tvirtai sujungia jūsų širdis!

  • Prisiminkite kiekvieną šios dienos akimirką. Prisiminkite vienas kito žvilgsnį, glostantį ir žavintį, išdidų ir atsidavusį. Ir tegul šis iškilmingas įvykis būna su jumis tik vieną kartą gyvenime, bet šis žvilgsnis visada bus nukreiptas į vienas kitą. Pats brangiausias ir reikalingiausias. Išmokite vertinti laimę, kuri atiteko jums. Gyvenkite taip, kad būtumėte pavyzdžiu savo vaikams.

  • Kasmet leiskite savo meilei jaunėti ir tuo pačiu tapti brandžia bei išmintinga! Tegul ji būna įvairi savo vienybėje – tai bus ir draugystė, ir ištikimybė, ir pasitikėjimas, ir vienas kito pažinimo džiaugsmas, ir laimė kiekvieną kartu praleistą minutę! Linkiu jums niekada neprarasti šio jausmo šviežumo ir ištverti jį daugelį metų ir per bet kokius gyvenimo sunkumus!

  • Na, mano draugai, štai jūs įstojote į susituokusiųjų gretas. Su kuo nuoširdžiai sveikinu jus! Sėkmės ir drąsos naujose pareigose: dabar esate šeima. Tegul jūsų nauja visuomenės ląstelė būna pavyzdinga. Tegul visi, žvelgiantys įį jus, supranta, kad priešais yra laiminga, mylinti pora.

  • Sveikinu nenugalimo grožio, malonią ir švelnią nuotaką su laiminga santuoka! Noriu palinkėti tau, mano brangioji, didžiulės glėbių gėlių, tūkstančių skambučių su žodžiais „pasiilgau tavęs“, milijono malonių staigmenų – ir viso to iš vienintelio ir mylimo vyro! Tegul jūsų akys spindi iš laimės, o šeimos kelias bus lengvas!

  • Brangieji, mylimieji! Šiandien jūsų svarbiausia diena. Šiandien jūs esate patys gražiausi, laimingiausi. Žvelgiant į jus, akyse kaupiasi ašaros – džiaugsmo ašaros. Tegul laimės ir meilės jausmas lydės jus visą likusį gyvenimą.

  • Kai matau jūsų vienas į kitą įsmeigtas akis, kai jaučiu iš jūsų širdžių sklindančią šilumą, suprantu, kad tai, mielieji, yra būtent tai, ko nusipelnėte, apie ką svajojote. Laimingų vestuvių! Tegul jūsų sielos būna atviros naujam gyvenimui, bet neužsidaro seniems draugams. Meilės jums ir supratimo, šviesių minučių ir nepamirštamų akimirkų!

  • Jūsų vestuvių diena yra labai svarbi diena! Tai ne eilinė šventė, o naujo gyvenimo pradžia. Jauniki, dabar esi vyras ir šeimos galva. Nuotaka, dabar esi žmona ir namų šeimininkė. Kuris iš jūsų svarbesnis, spręsite vėliau, be mūsų. Bet mes nuoširdžiai sveikiname jūsų naują šeimą. Valio!

  • Jaunavedžiai! Šeimos gyvenimas atveria jums naujų galimybių. Kartu jūs ne tik juoksitės iš pokštų, verkšlensite vienas kitam į petį, kalbėsite apie problemas, bet ir ištversite antrosios pusės skundus bei nuobodumą. Šeima – tai ne tik romantika, tai jūsų gyvenimas. Tad tegul ji dar ilgai išlieka stipri ir laiminga.

  • Vestuvių diena yra labai jaudinanti, laiminga ir svarbi diena. Sveikinu su jūsų diena ir linkiu mylėti vienas kitą ir visada eiti susikibus rankomis per gyvenimą. Tegul jūsų namai visada būna pilni juoko, džiaugsmo, gausos ir jūsrtų. Ir tegul jūsų šeimą visada supa tik nuoširdūs, sąžiningi ir padorūs žmonės!

Title