Vestuvių sveikinimai

Vestuvių sveikinimai

  • Mano brangūs jaunavedžiai, šiandien jūs sujungėte savo širdis ir užmovėte vienas kitam auksinius žiedus kaip meilės, ištikimybės ir pagarbos ženklą. Tegul jūsų širdys būna pašėlusios iš laimės ir meilės, tegul gerovė į namus atneša supratimą. Jaunikis drąsus, kupinas jėgų ir energijos – tegul šis rezervas išsaugomas daug, daug metų, o meilė tik auga su kiekviena šeimos gyvenimo sekunde.

  • Šiandien, vestuvių dieną, sveikinu jaunuosius ir turiu pripažinti, kad jūsų laimė persidavė ir man – noriu šypsotis, tikėti gėriu ir svajoti apie ką nors šviesaus! Sveikinu jus ir linkiu visada būti tokiems gražiems kaip šią dieną, o dar geriau – kasdien tapti laimingesniems ir džiaugtis gyvenimu!

  • Tegul visi saulėtekiai jums būna maža nauja pradžia, nes kiekviena diena kartu yra laimė. Tegul kiekviena diena būna ne tik graži, bet ir stebuklinga, nes meilė aplink save kuria tikrą magiją!

  • Sveikinu vestuvių dieną! Tegul ši diena atneša jums nepamirštamų emocijų ir juokingų kuriozų, kuriuos prisiminę dar ilgus metus maitinsite savo jausmus ryškiomis spalvomis.

  • Nuoširdžiai sveikinu nuostabią porą, gražius jaunus įsimylėjėlius, sukūrus šeimą! Tegul nuostabi angeliška šviesa apšviečia jūsų bendrą gyvenimo kelią. Tegul jūsų širdys išlaiko tikrąją meilę, viltį ir tikėjimą, kupiną gerų prisiminimų magijos, šviesių ketinimų ir gilios, kantrios, viską atleidžiančios išminties!

  • Brangieji! Šiandien jūs sujungėte savo širdis ir dabar eisite gyvenimo keliu kartu. Liūdesyje ir džiaugsme, ligoje ir sveikatoje, skurde ir turtuose – jūs visada būsite kartu. Būkite rūpestingi vienas kitam, ištikimi ir sąžiningi sielos draugai.

  • Na, mano draugai, štai jūs įstojote į susituokusiųjų gretas. Su kuo nuoširdžiai sveikinu jus! Sėkmės ir drąsos naujose pareigose: dabar esate šeima. Tegul jūsų nauja visuomenės ląstelė būna pavyzdinga. Tegul visi, žvelgiantys įį jus, supranta, kad priešais yra laiminga, mylinti pora.

  • Sveikinu vestuvių dieną! Mėgaukitės jaunyste ir vienas kito draugija, siekite savo tikslų, tikėkite savo svajone. Tegul jūsų namų durys visada būna atviros draugams, tegul džiaugsmas gyvena jūsų širdyje, tegul stebuklingi jausmai niekada neatšąla! Šeimyniškos laimės!

  • Brangieji, mylimieji! Šiandien jūsų svarbiausia diena. Šiandien jūs esate patys gražiausi, laimingiausi. Žvelgiant į jus, akyse kaupiasi ašaros – džiaugsmo ašaros. Tegul laimės ir meilės jausmas lydės jus visą likusį gyvenimą.

  • Vestuvių dieną noriu jus pasveikinti ir palinkėti šeimos laimės, klestėjimo, ugningos meilės, palaikymo, šviesių švenčių, pagarbos ir supratimo. Tegul šeimoje niekada nekyla kivirčų, saugokite vienas kitą nuo pavojų. Tegul šviesūs abipusiai jausmai palaiko jūsų sąjungą iki senatvės! Daugiau jums meilės, santykių šilumos ir klestėjimo!

Title