Vestuvių sveikinimai

Vestuvių sveikinimai

  • Mieli jaunavedžiai! Nuoširdžiai sveikinu jus sudarant santuoką ir sukūrus naują šeimą. Pats gražiausias dalykas gyvenime yra meilė. Tegul jus ji lydi per visą ilgą ir laimingą gyvenimą! Tegul jūsų šeimos gyvenime visko būna gausu. Džiaugiamės už jus. Sėkmės plaukiant gyvenimo jūros bangomis su meile, pagarba ir abipuse ištikimybe!

  • Kaip greitai bėga laikas, kaip greitai auga vaikai… O dabar vestuvės mūsų kieme! Linkiu jums, mūsų brangieji, gyventi laimingai santuokoje, meilėje ir tarpusavio supratime, harmonijoje ir džiaugsme! Linksmos šventės, jaunieji!

  • Mano mylima mergaite, tu man lieki mažas kūdikis, nepaisant to, kad jau tapai žmona. Esu tikra: tavo pasirinkimas nuostabus, išsirinkai vertą tavęs vyrą, sutuoktinį. Rūpinkitės šiltais santykiais, išlaikykite supratingumą, rūpestingumą. Sukūrėte naują šeimą, o dabar esate atsakingi už vienas kitą. Būkite ištikimi, įkvėpkite ir mylėkite vienas kitą nuoširdžiai, švelniai ir su pagarba.

  • Dukra, sveikinu su vestuvių diena! Linkiu, kad židinio prižiūrėtojo statusas netrukdytų įgyvendinti asmeninių ambicijų, teiktų džiaugsmą ir šilumą. Tegul jūsų šeimoje viešpatauja harmonija ir jaukumas.

  • Mano brangieji, gražūs ir jaudinantys, įsimylėję vaikai, nuoširdžiai sveikinu jus su nuostabiausia švente – vestuvių diena! Be galo džiaugiuosi matydama jus kartu, laimingus ir nepaprastai gražius, spindinčiomis akimis ir meilės magijos kupinomis širdimis. Noriu palinkėti tik vieno – tebūnie tokią aš visą savo ilgą gyvenimą matysiu jūsų šeimą!

  • Mano sūnau, tu toks gražus, galantiškas, drąsus – geriausias jaunikis pasaulyje. Vestuvių dieną nuoširdžiai noriu jus pasveikinti ir palinkėti daug laimės. Tegul jūsų gyvenimas kartu būna kupinas džiaugsmo ir pozityvumo. Tegul jame būna daug netikėtumų, ryškių įsimintinų akimirkų. Mylėkite, gerbkite ir supraskite vienas kitą!

  • Sūnau, aš visada tave mokiau būti vyru, būti atsakingam už visus aplinkinius. Šiandien jūs padarėte savo pasirinkimą – taigi tegul jūsų sąjunga remiasi ne tik meile ir romantika, bet ir abipusiu supratimu, rūpesčiu ir parama. Būkite patikimi, kaip kareivių pulkas. Tegul šeima jums tampa vienintele vieta, kur jus trauks šiandien ir iki pat senatvės. Laimingų metų!

  • Mūsų žvaigžde, džiaugsme, dukra! Tavo akyse kaupiasi ašaros, nes vaikystės ir jaunystės laikas baigėsi, o šiandien tu jau išskrendi iš mūsų lizdo, tačiau didelis džiaugsmas ir tikėjimas jūsų akinančia ateitimi verčia mus šia laime dalintis su tavimi. Tegul jūsų vestuvių diena yra tik mažas brangus karoliukas neįkainojamuose jūsų šeimos gyvenimo karoliuose. Linksmos dienos!

  • Mūsų brangūs vaikai, jūs sukūrėte naują šeimą. Kaip mes džiaugiamės už jus, kaip džiaugiamės matydami jus kartu! Gyvenkite laimingai ir turtingai. Mylėkite ir vertinkite vienas kitą. Tegul namai būna pilni juoko, o visos problemos išsprendžiamos lengvai ir draugiškai. Mielas žente, mylėk mūsų mergaitę ir tegul ji tau mainais suteikia meilės ir laimės!

  • Jie sako, kad meilė yra chemija, todėl tegul mūsų jaunuolių, mūsų alchemikų gyvenime būna daug nuostabių atradimų, taip pat tokių būtinų ingredientų kaip meilė, ištikimybė, švelnumas ir tarpusavio supratimas, kad jų gyvenime visada būtų daug ne paprastos, o auksinės laimės!

Title